Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül az a póthaj...

Mennyibe kerül az a póthaj amit a sztárok szoktak csináltatni?

Figyelt kérdés
És azt mivel teszik nekik fel? Azt lehet mosni ugye? Nem hullik ki? Mennyibe kerül és meddig marad meg a hajban?
2012. júl. 15. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Most nem tudom te mire gondolsz, nem minden sztárnak ugyanolyan a póthaja.
2012. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm akkor így én se tudom :D Azt hittem csak egy fajta van!De utána néztem és tán valami kis kapcsokkal teszik fel nekik, ha jól értettem és azt nem lehet észrevenni mert nagyon picik. Vagy felragasztják de az hamar kihullik. :S
2012. júl. 17. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokféleképpen lehet felrakni póthajat, felvarrás, hőillesztés, csomózás, mikrogyűrűs, lézeres, meg még biztos van pár. Hogy ki melyiket választja az attól függ melyik a legjobb a hajához, mennyire akarja tartósra. Nem is a felrakás a drága, mert az 15-20ezer, viszont a haj amit felraknak, ha igazán jóféle, akkor százezrekbe kerül.
2012. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!