Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalástól tönkrement...

Hajvasalástól tönkrement hajat rendbe lehet hozni?

Figyelt kérdés
Például úgy, ha leállsz vele, az új haj, ami kinő, az már nem lesz "tönkrement", stb. Vagy ha a hajvaalótól tönkremegy a hajad, egy életen át olyan marad, még akkor is, ha nem vasalod?
2012. júl. 18. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a töredezett, tönkrement részt levágatod, az új haj nem lesz töredezett, ha nem vasalod tovább. :)

A már tönkrement résszel pedig már nem tudsz mit tenni, le kell vágni minél előbb, hogy ne töredezzen tovább, de ezt gondolom tudod.

2012. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igenigen. csak már olvastam olyat, hogy kopasz lesz az illető, de hát az nem lehet, mert a hajat roncsolja nem a fejbőrt. Szerencsére nekem erős hajam van, de olyan samponokat, balzsamokat, szeszeket használok, vitaminokat szedek, igyekszem odafigyelni rá. :) Köszi a válaszod!
2012. júl. 18. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor lehet gáz, ha vki a hajtőtől vasalja mondjuk minden nap, akkor el tudom képzelni, hogy hullik a forróság miatt.
2012. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!