Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan köztetek, aki...

Van olyan köztetek, aki gyakran vasalja a haját, és mégsem töredezik, és károsodik?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis nem számottevő mértékben. Ha igen, milyen termékeket használtok, ami segít ezt kivédeni? Hiába, hogy az lenne a megoldás, hogy ritkábban vasalom, ha egyszer vasalás nélkül is ronda..Hátközépig ér, nagyon dús, vasalva szép, viszonta vége már eléggé törik, és erre szeretnék valami megoldást. Az nem megoldás, hogy természetes állapotában hagyom, mert az is igénytelennek és csúnyának hat.
2012. júl. 18. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és növesztem, tehát az sem számít megoldásnak, hogy havonta vágassam:D
2012. júl. 18. 18:39
 2/5 anonim ***** válasza:
én csak 3 naponta vasaltam egy évig, most tartós hajkiegyenesítést csináltattam. Kb. másfél év után kezdett el törni. Előtte levágattam melegollóval, vasalás előtt pedig minden tincsre fújtam got2be hajformázó-hővédő sprayt, lila, narancssárga szórófejjel. A végét Avon hajvégápolóval kentem, sőt nem csak a végét, hanem nyaktól lefelé a hosszára is tettem, naponta.
2012. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én. :D Szárítom, kétnaponta vasalom. Egyáltalán nincs eltöredezve. Bár mostmár szoktam ricinusolajat használni :D hátha mégjobb lesz
2012. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ilyen a hajam. dús és erős. nem különösebben foglalkozok vele. a lidlnek a festett hajra való samponjával és balzsamjával mosok hajat. ha megyek valahova akkor mosom meg és vasalom. ez tanítási szünetekben ritkább suliidőben pedig H-P-ig. jó hajminőséget örököltem, nem kell semmit se tennem annak érdekében, hogy szép legyen. jó múltkor meg ki akartam itthon szőkíteni, mert amúgy sötét hajam van. rá is kentem 2 csomag szőkítőport + a szőke festéket, de mivel ocsmány lett a végeredmény, így inkább vissza festettem, de már csak fekete festék volt itthon. mondanom se kell meg se kottyant a hajamnak. még csak ki se hullott és le se égett.
2012. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy vagyok mint az előző. Vastag szálú a hajam, én is örököltem. :) Suliidőben mindig vasalom vagy ha nem vasalom, akkor göndörítem, ami még jobban megviseli. Előző hónapban elmentem a fodrászomhoz, hogy vágassak-e belőle de hozzátettem, hogy növeszteni akarom.És azt mondta, hogy a hajam egészséges, nem kell belőle vágni.


Szóval! Mivel most még szünet van, én azt javasolnám neked ,hogy még most menj el a fodrászhoz és mondd meg neki hogy csak a töredezett részt vágja (és ahogy te mondtad az csak a vége).Hidd el nekem mire suli lesz addigra akkor lesz, mint a mostani, csak szebb :)) Tudod, ha egy haj töredezett azt már nem lehet normálisan kivasalni...valami borzalmasan néz ki(tapasztalat :D).Minél többet vársz ,annál tovább nagyobbodik a töredezett része. Én WU2 samponnal szoktam hajat mosni amitől gyönyörű szokott lenni, de vigyázz mert úgy vettem észre, hogy ez csak a vastag szálú hajnak tesz jót, a vékonynak nem nagyon.E mellet még egy balzsam amit a DM-ben szoktam venni és komolyan mondom hogy szinte örömtáncot jártam mikor először kipróbáltam(és nem is drága). [link] Jah, és egy kis praktika egyél reggelire tojásos ételt pl. rántotta és ha szereted akkor vacsira vagy nem is tudom, olajos halat, tudod ami ilyen kis dobozkába van és csöpögtess rá citromlevet...a hal fényesíti a hajat míg a citromban sok a C-Vitamin.Remélem tudtam segíteni :))

2012. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!