Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a sarkammal?...

Mit kezdjek a sarkammal? Többi lent

Figyelt kérdés
bőrkeményedéses volt és nagyon zavart és le reszeltem és egyre keményebbre nő vissza és egyre hamarabb és látszódik is mert ilyen fehéres érdes és picit hámlik milyen krémmel lehetne eltüntetni ? 13/L
2012. júl. 18. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
pedikűröshöz kéne, hogy elmenj. De ha már most van bőrkeményedésed, később is lesz. Eltüntetni nem lehet.
2012. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eltüntetni nem igazán lehet semmivel, ha már kialakult. Amikor reszeled, ne reszeld le teljesen, így később fog visszanőni és kend valamilyen testápolóval vagy lábkrémmel, pl. a Balea 10 % ureás lábápoló krémjétől nagyon puha lesz a lábad, a bőrkeményedésre is jó.
2012. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én ilyenkor be szoktam áztatni a lábam,utána valami jó zsíros láb/kézkrémmel bekenni,rá vastag pamutzokni és puhább lesz...lehet több napoig kell csinálni,de nekem be szokott válni:D

15/L

2012. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerezz habkövet és 2-3 naponta fürdés közben azzal dörzsöld át, aztán kend be zsíros krémmel. Hűvösebb időben vagy télen bekenheted éjszakára jó vastagon és húzz rá zoknit is. Végleg nem lehet eltüntetni, de ha folyamatosan ápolod, akkor alig fog látszódni.
2012. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!