Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj állna jól?

Milyen haj állna jól?

Figyelt kérdés

Arcformára valahol a kerek/ovális körül vagyok.

Eddig vállig érő és oldal frufrus(tépett/lépcsős mindkettő)hajam volt.

Mos a hátam közepéig ér a hajam de nem nagyon szeretnék vágatni belőle(max 3cm). Milyen haj állna jól szerintetek?


Zöld szemem van és eléggé fehér a bőröm. Most világosbarna a hajam de szeretném festeni. Vörösre gondoltam esetleg fekete melírral/ a mostani szín vagy vörös de alul valamien más szín: [link] mint itt.

Ebben is várom az ötleteket.


2012. júl. 18. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
a zöld szemedhez és a világos bőrödhöz szerintem jól állna a vörös.
2012. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aha,aha, nekem is a vörös ugrott be először.:)
2012. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vörös jó döntés!
2012. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jájj...ezek nehéz kérdések,és szerintem több mindentől is függ...pl ha távol ülők a szemeid ez nem jó. ha közel,akkor meg az...legtisztább dolog elmenni egy fodrászhoz, ( legyen pasi!) és tőle megkérdezni.Hidd el egy pasi fodrászban nem lehet csalódni.Akkora imádat van bennük a haj iránt, és követik a trendeket,nem mellesleg pasi szemmel néz téged és tudja mi áll jól. :)
2012. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!