Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Tempera vagy vízfesték árt...

A Tempera vagy vízfesték árt a körömnek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Saját körömre nem raknám, csak ha van alatta alaplakk. Mondjuk nem is marad meg simán saját körmön, semmilyen formában, mert ha még alaplakk van is, az max 2 napig tart saját körmön, ergo full felesleges dolgozni vele. Műkörmön addig fent marad, amíg nincs leszedve a köröm.
2012. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ez most komoly?:S amikor kiskoromban használtam rajzórára, és réáment a körmömre, mindig lejött vízzel :DDD
2012. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem raksz rá fedést, igen lejön. Azért kell rá vagy fedőlakk, vagy fényzselé, ha műköröm.
2012. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
na de kajak lehet ezekkel körmöt festeni?! :DD többet a büdös életben nem veszek akkor lakkot :DD
2012. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

előzőknek: Youtube-os videókon szerintetek mivel húzzák a vékony vonalak nagy részét? Van kimondottan arra való fedőlakk, de elvieg a sima is jó, csak azt óvatosan kell felvini.

Ha apróbb részleteket csinálsz vele, akkor értelemszerűen van alatta alaplakk, rajta fedő, így nem árt. Magában viszont ne használd.

2012. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezzel kell festeni, hanem ezzel kell díszíteni! Nagyon nem ugyan az.


[link] mondjuk így.

2012. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tehát ha befestem a körmömet egy átlátszó lakkal és rá a festéket és arra még egy réteg lakk akkor semmi bajom nem lesz? :)
2012. júl. 18. 23:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz. csak telibe nem fog még annyira sem megmaradni, mint a sima lakk.
2012. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én eddig azt hittem, hogy az ilyen mintákat is rendes körömlakkal csinálnak. Bár szerintem lehet hogy ez olyan festék ami jó a körmökre és nem vízifesték vagy tempera. :D De ha még is lehet velük körmöt festeni akkor én se veszek most már lakkot egy darabig! :D
2012. júl. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na, akkor megint leírom.


NEM helyettesíti a körömlakkot. Festeni lehet vele, mert festék, nem lakkozni.


Vízfesték is jó mintázni, és tempera is, viszont a vízfesték nem elég pigmentált. Ezek a körmös minták akvarell festékkel készülnek, ami a vízfesték művészmegfelelője.

2012. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!