Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálás elött vagy után kell...

Epilálás elött vagy után kell le radírozni a lábat?

Figyelt kérdés

#láb #bőrradír #epilàlás
2012. júl. 25. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem epilálás után.
2012. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
se közvetlen elötte se közvetlen utána ne radírozd. elötte azért ne mert érzékenyebb lesz a bőröd könnyen kisebesedhet. uátna meg teljesen felesleges és a kis szörtüsző nyilásoknak sem tesz jót. Kell pár óra amig össze húzodnak kicsit na meg a piros pöttyök miatt marha kellemetlen lesz. Elötte egy nappal leradírozhatod nyugodtan. Ha a bnövések miatt kérdezed akkor lehet heti 2-3 szor azt a területet.
2012. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen,leginkább a szőrbenővések miatt radíroznám. köszi a válaszokat :)
2012. júl. 25. 09:11
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha 1-2 nappal elötte radirozom le akk nem jönnek ki könnyebben a szőrszálak?
2012. júl. 25. 09:14
 5/6 Dorka970614 ***** válasza:
81%

Így van várj a kettő között 1 napot. Én volt, hogy nem vártam és utána sokkal érzékenyebb volt az a terület meg még ki is pirosodott!

15/L

2012. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Valóban, epilálás előtt egy nappal célszerű. Benövésekre azonban csak a rendszeres radír segít!
2012. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!