Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körömdíszítéshez olyan vékony...

Körömdíszítéshez olyan vékony ecsetet lehet külön kapni? Ha igen, akkor hol találok?

Figyelt kérdés

Köszi előre is a válaszokat!:-)

Eddig csak körömdíszítő lakkot találtam aminek vékony ecsete van, de nekem külön kellene, hogy több színnel is lehessen használni!



2012. júl. 28. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
vannak külön ecset boltok ott tuti van de lehet hogy a nagyobb drogériákban is találsz akár.
2012. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát elég kis városban lakok, úgyhogy külön ilyen bolt szerintem nincs, de DM az van, ott találok?
2012. júl. 28. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:

fodrászkellékes biztos van,ott nézd meg és is ott vettem

de végső megoldásként a kifogyott díszítő lakkból kiveszed az ecsetet és egy éjszakára hígítóba/körömlakklemosóba teszed :)

2012. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És utána hogy használom?? Mibe kellene áztatni, vagy tartani?
2012. júl. 28. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
ha rögötn letörlöd akkor nem szárad bele, néha pedig beásztathatos acetonba pár percre és átöblited. de nem tartsd benne állandóan. A lényeg sose hagyd beleszáradni a lakkot.
2012. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tegnap levágtam egy nem használatos lakk ecsetét, és kipróbáltam.

Szóval akkor ha egy kitisztított üvegben tartom az ecsetet, akkor az úgy jó?


Ha használom utána rögtön kimosom a színt az ecsetből és visszateszem a kitisztított üvegbe. Úgy nem lesz semmi baja?


Mert akkor veszek egy lakkot aminek ilyen az ecsetet, kimosom, és beleteszem egy ilyen üvegbe.


Vagy felesleges üvegbe tenni?

Elég ha csak ki van mosva?

(mármint szárazon sem lesz baja az ecsetszálaknak?)


Köszi a válaszokat, nagyon sokat segítetek!:-)

2012. júl. 29. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:

semmi baka se lesz,én is úgy tartom:DD

2.voltam

2012. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!