Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
két hónapja a fejembe vettem, hogy megnövesztem a hajam. Elkezdtem ricinusolajjal kezelgetni, nagyon gyorsan nőtt, aztán most megállt a növésben és egyre csak romlik az állapota.. törik és száraz a vége (pedig használok rá hajvégápolót), csomósodik, a szokásosnál több hullik ki.. ha elmegyek fodrászhoz, akkor megint ott fogok tartani, mint két hónapja.. nagyon szeretnék hosszú hajat... egyébként nem festem, nem vasalom, szárítani is csak amikor muszáj, és szulfátmentes samponnal mosom

2012. aug. 1. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
ebből pedig fodrász lesz. a törött hajvéggel a jóisten se tud mit csinálni.
2012. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vágd le... ricinussal szart nem érsz.
2012. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem bevállt a ricinus..majdnem 1 éve használom..

de elvileg attól is hullhat..de törni nem törik tőle..


szerintem mellőzd egy kicsit, és használj hajmosás utáni balzsamot. [link]



ha nem olyan szörnyű még a hajad vége, ne vágasd le, próbáld rendbe hozni...olívaolaj, a méz, tojás is rendbe tudja hozni:)


szedjél revalidot, vagy kovaföld kapszulát.

2012. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szntem attól,hogy tördezeik a hajad még egy jó darabig ugyanugy fog növekedni xd.Az emberek abban hibáznak hajnövesztés terén és azért van az hogy csak nagyon kevés embernek van fenékig érő haja mert állandóan azt akarják eléri h a hajuk teljesen tördezetlen legyen hát az szntem csak az uristennek sikerül,rengeteg évig tart.Nekem most fenék alá ér a hajam,nem szoktam 1altalan vagni mert ugyanugy nő,ez én vagyok,de szntem évente másfélvente vágj belőle.Menni fog.
2012. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! sajnos tudom, hogy mindig törni fog.. :/ de nemcsak hosszú, hanem /láthatóan/ egészséges hajat is szeretnék. :) kár, hogy a kettő együtt nehezen megy... most kicsit tényleg hagyom a ricinust
2012. aug. 1. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!