Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan epilátort ami garantáltan fájdalommentes?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni, de nagyon kicsi a fájdalomküszöböm. A gyantától kipattogzik a bőröm, a krémtől apró sebek lesznek a lábamon. A borotva nem éppen kényelmes 2 nagyon kicsi gyerek mellett, de jeti mégsem maradhatok így marad a 2 naponta borotválás.

Az is érdekelne, hogy kb meddig tartós (1-2 hét?)



2012. aug. 2. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

teljesen fájdalommentes nincs,de jóval lehet csökkenteni a fájdalmat,pl az én epilátorommal amihez jégakku csatlakoztatható. Vagy a víz alattival is csökken a fájdalom.

Elsőre még gyakrabban kell 3-4-5 naponta mert lesznek szőrszálak amik benőnek,és azok mikor kibújnak újra le kell szedni és így akár 1 hetet is kibírsz szőrtelenítés nélkül utána már. De van olyan testrészek ahol én se bírom az epilálást,ez a hónaljam ahol egyszer tűrtem végig utána bevérzett,meg becsípte a bőröm,meg intimen se bírom.

Lábon használom ezt a phillips satinelle ice epilátort,és meg vagyok vele elégedve. Javaslom azt is hogy este csináld fürdés után,mert kipattogzik,be kell kenni testápolóval és reggelre eltünnek a pöttyök,vagyis nálam igen.

2012. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen én is ezzel a márkával és típussal szemezek. 2 gyereket szültem természetes úton több, mint 17-17 óra volt mind a kettő, de az epilátor okozta fájdalomtól komolyan mondom, hogy "depressziós" leszek. Nagyon fáj és nagyon rossz kedvem lesz a nap hátra lévő részére. Igen én is fürdés után gondoltam kitágult pórusokkal és puhább szőrszálakkal. Még egy kérdésem lenne hány napos szőrt visz le az epilátorod?
2012. aug. 2. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egész kicsit is levisz meglepő módon,bár van olyan szőrszál (hát már elég ritkák hál isten) hogy átmegyek rajta többször . Szerintem 2-3 naposat leviszi,amikor már látszik közelről a szőr azért.
2012. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Nagyon jó kis gépnek néz ki!
2012. aug. 4. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nagyon régi, 7 éves epilátorom van. Alig használtam több évig, majd kb. 1-2 éve elkezdtem használni (tisztítás után).. az első kb. 5-6 alkalom rémes volt, nagoyn fájt, benőtt a szőr, kipattogtam, stb. (nagyon erős, vastag, fekete szőrszálaim voltak). Most egyáltalán nem érzem, ahogy kitépi a szőrszálakat, nem nő be, nem pattogok ki, elszórakozok vele kb. félórát és kész is a sima bőr:)

én 2 hetente epilálom, de gondolom ez egyénfüggő.

2012. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nincs olyan amelyikkel nem fáj. esetleg amit az előző válaszoló is leírt: egy idő után elvékonyodik a szőrszál és már nem fáj annyira
2012. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a legelső epilálásom olyan volt, hogy nem mertem a lábamhoz érinteni a gépet, mert annyira féltem hogy annyira fog fájni! Így nem is szőrtelenítettem, visszatettem a fiókba :D De másnap elővettem, erőt vettem magamon, és mondom, ezért voltam oda? Én a lábamon már egyáltalán nem érzem, pedig nagyon féltem. Nekem a hónalj meg a bikinivonal a fájós, de az is kezd már inkább csak kellemetlen lenni. Hozzáfogsz szokni hogy fáj, ez sajnos ezzel jár. :/ De később meg már meg se érzed :D Amúgy nekem egy hétig nem tart ki, max pár napig, mert mindig elkezdenek kinőni azok a szőrszálak, amik még nem bújtak ki akkor amikor szőrtelenítettem.


17/L

2012. aug. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül is Braun Silk epil 7 Dual lett a vége. Nem mondanám, hogy fájdalmas vele az epilálás csak érzem, hogy tevékenykedik. Engedek egy kád forró vizet, ott 15-20 percet rápihenek. 1 napos szôrt is gond nélkül visz. Az epilátort víz alatt használom így tényleg mindent megteszek, hogy ne fájon. Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. márc. 9. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!