Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen festettétek be a...

Hány évesen festettétek be a hajatokat? Megbántátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen, kb. 3 hónappal ezelőtt volt az első. Barna hajam van és szőke melírok kerültek bele. Meg vagyok vele elégedve, jól is áll, nem bántam meg, sőt nemsokára megyek fodrászhoz és még több csíkot tetetek bele.
2009. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Húúú..én 3 éve festem a hajam,feketére.Igazi szín barna,de nekem a fekete haj az álmom :) és most az van.

Nem bántam meg.

16/L

2009. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13évesen szőke melírokat meg, nagyon. Sötétbarna hajamba nagyon csúnyán néztek ki a vastag szőke tincsek. Fél évre rá vissza barnára...Majd 2honappal 15 szülinapom előtt festettem feketére, most 17 elmultam elmultam, és még mindig fekete felül.
2009. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12 évesen festettem eloszor.. Feketére, mert barna hajam van. Volt, mikor megbántam, mert nagyon nehezen jon ki belole a fekete..
2009. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

13évesen először vörös/piros melir volt festve az akkormég barna hajamba, amit késöbb (pár hónapra rá) teljesen feketére festettünk! =)

Azóta nem tudok leállni, igaz már nem fekete. Volt padlizsánlila is,most szőke-színes. =)

2009. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

14 évesen.

azóta is olyan színű, nem bántam meg.

17/l.

2009. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én tavaly nyáron (15 évesen) festettem, szőke melírt.

nagyon jól állt, és nekem is tetszett, de annyira töredezett tőle, hogy már megbántam és alig várom, hogy tejesen lenőljön

2009. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
énmég sose és 24 vagyok,.
2009. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
12 de én csak melíroztatom
2009. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Mindig is szép szőke hajjal dicsekedhettem,az évek során kissé besötétedett.17 éves koromban ezért kipróbáltam a világosszőke hajszínezőt,majd jött a hajfesték is.5 év alatt nem volt szín,ami ne lett volna a hajamon,padlizsántól kezdve a feketéig minden!Volt olyan hónap,amikor minden héten más szín virított a fejemen.

És igen,iszonyúan megbántam!A háromhetente történő festés,a különböző színek kombinálása borzasztóan tönkretette a valaha szép,dús hajam.

Most 23 vagyok,de már átkozom a napot,mikor megvettem az első dobozt.Le kellett vágatnom a hosszú hajam,gyakorlatilag a nyakamig nyírta fel a fodrász,annyira eltörtek a hajvégek.Már 1 éve nem használok se festéket se színezőt,de a hajvégeimen látom a régi fekete színt,még mindig nem nőtt le teljesen.

Kenem mindennel,de már sose lesz a régi a hajam:(

Szóval azt tudom ajánlani mindenkinek,hogy messziről kerülje el a festékespolcokat!Még ha legújabb vitaminos/ápoló stb. Palette vagy garnier,akkor is árt!

2009. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!