Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Aki festett szőke...

Lányok! Aki festett szőke volt annak hogy sikerült megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés

Szőke hajról váltani szeretnék ilyenre:

[link]

Lehetséges,hogy ne legyen egyből sötétbarna?

Valakinek sikerült festett szőkéből igazi természetes hatású világos barnára váltani?Légyszíves írjatok tapasztalatokat.



2012. aug. 10. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Befestettem világosbarna festékkel és világosbarna lett. Persze előtte egy tincsen nem árt tesztelni.
2012. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Emlékszel még a festék márkájára?
2012. aug. 10. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából akkor sem kell megijedni, ha kicsit sötétebb lesz, mint amit vársz, mert nagyon hamar ki fog kopni... Egyik ismerősömnek többször is be kellett festenie világos barnára, hogy olyan is maradjon...
2012. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ismerősöm szőkéről sötétbarnára váltott,fodrásznál festetett és rögtön befogta,de pár hét után újra kellett mennie(pont azért mert kivilágosodott neki,gyorsan ledobta),másodszorra normálisan befogta
2012. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Remélem vállalható színe lesz,azért tartok a sötéttől,mert világos a bőröm,egyébként is szőkés a hajam.A sötét nem áll jól,de teljesen kiábrándultam a szőkéből.

Festéket tudnátok ajánlani?

2012. aug. 11. 12:34
 6/6 anonim válasza:
En ugy valtottam a szokerol hogy egy-egy fokkal sotetebb hajfesteket vettem mert mindig ledobta a sotetebb szint.. mar lassan 7 honapja sotetbarna festekkel festem a hajam ami csak-csak nem fekete es meg mindig ledobja.. igazabol orulok is neki mert egyaltalan nem all jol.. minjart linkelem a festeket hogy milyennel probalkozz eloszor. [link] a legelso festeket ajanlom..
2013. szept. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!