Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, nektek fontos a hajszín?

Fiúk, nektek fontos a hajszín?

Figyelt kérdés
Például, ha nem szereti valaki a festett szőke hajú lányokat, és egy olyan lánynak aki tetszik neki, vagy szép lány annak ilyen a haja, akkor van olyan aki csak a haja miatt nem jár vele?

2012. aug. 8. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem csak annyiban, hogy természetes színű legyen.
2012. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Uaz, mint az első válaszoló, tökmindegy, de ne legyen mű, mert nem a loreál párizs szépségében akarok gyönyörködni, hanem a csajsziéban.
2012. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fotón sok hajszín elmegy, esetleg jól is áll, de élőben a természetesnél nincs szebb!
2012. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak azért kérdeztem mert be akartam festeni a hajam szőkére.. De akkor nem fogom. :)
2012. aug. 8. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ne ránk hallgass, hanem úgy viseld a hajad, ahogy Neked a lehető legjobb! Az a legfontosabb, hogy Te a lehető legjobban érzed Magad mindig!!! :)
2012. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát jó. Csak amikor kicsi voltam akkor a szőke volt a természetes hajszínem, utána meg teljesen bebarnult, most meg nyáron kiszívta a nap és szőkés barna lett. És nem tudom, hogy befessem-e szőkére, mert olyan szép volt úgy. Meg sokan hülyének nézik a szőke nőket vagy ribancnak... -.- Meg gondoltam középsulira befestetem, hogy legalább valahogy nézzek ki. :) De mindegy.. majd, lesz valahogy. :)
2012. aug. 8. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:
AZ a lényeg, hogy természetes legyen.
2012. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is legyen olyan, amilyen neked tetszik. Nemrég befestettem hennával a hajam vörösre, szinte titokban kellett, a párom annyira ellenezte, most meg neki tetszik a legjobban :D


"Meg sokan hülyének nézik a szőke nőket vagy ribancnak... -.-"


sokan úgy általában a nőket nézik hülyének, én mégsem fogok tesztoszteront szedni -.-

2012. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

a kérdésre: nem a hajszínbe szeretek bele, de nálam a lényeg , hogy természetes szín az első.


Egyébként: olyan színű, stílusú legyen ami neked tetszik, ne más diktáljon :)

2012. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!