Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szeplő tényleg csúnya? :S

A szeplő tényleg csúnya? :S

Figyelt kérdés

Mostanában hirdetéseken látom, hogy "ne akarj ilyen lenni" "a szeplő csúnya" ti mit gondoltok erről? o.O

16/L



2012. aug. 14. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség! Felpofoznám, aki ilyen reklámokat csinál! Szerintem egyáltalán nem csúnya. Főleg, ha vörös a hajad, akkor nagyon szép is tud lenni! Ne szégyelld, ha ilyen a bőröd! ;)
2012. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vörös a hajam.:D Hát szerintem is jól áll a szeplő, csak nagyon irritálnak ezek a bugyuta hirdetések...
2012. aug. 14. 19:24
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem barna a hajam és szeplős vagyok. Már megszoktam . Régebben nagyon zavart. Szerintem egyáltalán nem csúnya.

És még előnye is van. :) Nem látszik az arcon annyira a pattanás, mint a sima arcbőrön. :)

2012. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
engem a szeplők és a vörös haj nagyon irritálnak ..nem tudom miért pedig tudom h nem tehentek róla
2012. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, engem meg az olyan mentalitású emberek irritálnak, amilyen Te vagy... azért nem állnál szóba egy emberrel, mert vörös hajú és szeplős? Nagyszerű...
2012. aug. 14. 23:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért vannak ezek a hirdetések, hogy azt hidd, a szeplő csúnya, és megvedd a méregdrága krémjeiket. Egyszerű marketing. Vannak akik szépnek találják a szeplőt, vannak akiknek nem tetszik, a legtöbb embert nem érdekli. Nekem is szeplőim vannak, soha senki nem mondta, hogy ronda lenne. 16l
2012. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak szeplőim nem nagyon durva csak a szemem alatt meg az orromon egy kicsi, régebben utáltam de mostmár egyenesen imádom őket eddig mindenkinek bejött akivel találkoztam , szerintem örülj neki hogy van valami "különlegesség" az arcodon.
2012. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én se akarok szeplős lenni
2012. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Mostanában hirdetéseken látom, hogy "ne akarj ilyen lenni" Ti MIT GONDOLTOK ERRŐL



engem a szeplők és a vörös haj nagyon irritálnak..nem tudom miért pedig tudom h nem tehetnek róla



Utolsó, engem meg az olyan mentalitású emberek irritálnak, amilyen Te vagy... azért nem állnál szóba egy emberrel, mert vörös hajú és szeplős? gratulálok



Válaszoló figyelj csak, te kérdezted a mi véleményünket, és mi leírhatjuk és mivel te kérdezted ezért nem szólhatsz be.Te azt vártad el hogy itt mindenkinek tetszeni fog hogy szeplős vagy, de van olyan akinek nem és te kérdezted.Biztos el vagy szálva mert az elsők azt írták hogy nem csúnya, és azt hiszed hogy szép vagy de valakinek nem tetszik de mivel már elvagy szálva le ugatod, és egyátalán nem írta hogy nem álna szóba veled.



Amúgy nekem se tetszik a szeplő, de a vörös haj még elmegy.

2012. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, látom neked se volt gyerekszobád.:S Nem a negatív véleménnyel van bajom, hanem azzal, hogy valaki paraszt módon közli azt.
2012. aug. 22. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!