Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha valakine...

Szerintetek az gáz ha valakinek kék a szeme és halványan szeplős ha nep éri?

Figyelt kérdés
én ilyen vagyok és szerintem ez csúnya ! szerintetek is az ? mondom halvány és kevés szeplő de akkor is !

2012. júl. 10. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
már vagy 5éve nem GÁZ a szeplő...
2012. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg soha nem volt az.
2012. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Inkább az a gáz, ha valaki gáznak gondol valamit, amin nem lehet változtatni.

Persze, sőt, az még cikibb, ha egy orrod van, és két szemed. Komolyaaaaaan. :D

Nem ettől lesz csúnya valaki. Ahhoz elég sok más tényező is kell.

2012. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak annyira, mint hogy valaki barna hajú és van 2 anyajegye... Miért lenne gáz? Sőt, szerintem a szeplő szexi.
2012. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szerintetek az gáz ha valakinek kék a szeme és halványan szeplős ha nep éri?

én ilyen vagyok és szerintem ez csúnya ! szerintetek is az ? mondom halvány és kevés szeplő de akkor is !"


Szerintetek az gáz, ha valakinek barna a szeme és erősen szeplős, ha nap éri?

Én ilyen vagyok és erről nem tehetek, mondom erősen és sok szeplő.


Na de komolyan, miért lenne gáz, ciki, stb.?!?!!? Réges régen én is mindenféle csodaszert megvetettem, hogy halványuljanak a szeplőim, de hiába... Az idők folyamán viszont megerősítettek abban, hogy milyen aranyos. Igaz már akinek, de az. Tehát már fel sem tűnik a tükörben.

2012. júl. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :))
2012. júl. 11. 09:37
 7/9 anonim válasza:
Nem gáz:) Nekem kék szemem van, szőke hajam, és nyáron az orromon, meg az orrom körül elő szoktak jönni kicsi szeplőcskék. Először nem tetszettek, de aztán egy csomóan mondták hogy aranyos.:) Mondjuk nekem alig látszódtak :)
2012. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kijönnek a szeplőim nyáron és én is kék szemű vagyok...és nem érzem magam csúnyának, sokkal inkább különlegesnek és nagyon szeretem a szeplőimet:) lehetne még több is. Ha te csúnyának látod magad akkor az más miatt lesz. Ha valakinek szép az arca azt a szeplők sem csúnyítják el. Más is mondta már neked, hogy csúnya vagy így szeplősen?
2012. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem , mindenki azt mondja h aranyosak í.9 de nekem nem tetszik :)
2012. júl. 24. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!