Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete hajúak, ti ezt...

Festett fekete hajúak, ti ezt hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Félhosszú hajam van, feketére festem, de mire újra kell festeni már szinte 3 színű a hajam(az eredeti a tövénél, a fekete és lentebb már kopott barna). Mit csináljak, hogy megmaradjon ugyanúgy a színe 1 hónap után is?
2012. aug. 16. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem festett fekete a hajam. Eredetileg barna. Nekem nem szokott 3 színű lenni, csak kettő, ha már kopik a tövénél:)

Gondolom egy doboz hajfestéket használsz? Lehet kevés a hajadra. És mindenképp színvédő hajápoló termékeket használj. Nekem nincs semmi titkom. Csak ennyi. Bár nekem eleve kell a két doboz, mert a hátam közepéig ér a hajam.

2012. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy sokat számít a festék minősége is. Régebben nekem is fekete volt a hajam és tapasztaltam hasonlót pl. syoss hajfestéknél, nagyon hamar fakult.

Nekem eddig a Loreal-Casting Creme Gloss jött be a legjobban, mert ez nem olyan csúnyán nő le, hanem természetes hatású. Másrészt festésnél jobban el tudom oszlatni a hajamon, mert nedves hajra kell felvinni és valahogy szebb lesz a végeredmény, pedig hosszú, majdnem derékig érő hajam van, de elég belőle 1 doboz.

Adnak hozzá szuper hajápolót is, ami simán elég 2 alkalomra. Két festés között pedig a Serical Latte hajpakolást használom, balzsamként is. (fodrászkellékesben lehet kapni, 1 liter-850 ft körül van). Szép fényes és puha lesz tőle a hajam. (pedig nemrég volt leszívatva róla a fekete, mégsem törik stb..)

2012. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szóval a Syoss másnak sem vált be úgy látszik =) (most azzal festem, de gondolkodok azon, hogy leváltom).

Nekem eredetileg szőke hajam van és két doboz festék kell a hajamra, de lassan már az is kevés lesz :S. + színvédő sampont és balzsamot használok, de még így is :S.

2012. aug. 16. 11:48
 4/4 anonim válasza:
én Palette hajfestéket használok és nem kopik...
2013. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!