Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Színes körmök? Ti hogy oldjáto...

Színes körmök? Ti hogy oldjátok meg, hogy a köröm színe ne üssön el a ruhádtól és ne nézz ki idétlenül? Mert pl. :kék körömlakkhoz leginkább kék, fekete ruha illik, nem? -14/L-

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Ezért nem kell ilyen színekre festeni, ha téged ez annyira zavar..
2009. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pont ez az,hogy akarom,de 2 kék felsőm van,feketét meg nem hordok ilyen melegben...nem néznek hülyének az utcán,ha mondjuk nem tudok mit felvenni és pl. barack színű felsőt veszek fel?
2009. júl. 18. 11:50
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
inkább akkor fesd ki más szinüre
2009. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vagy esetleg fehér felső farmer vagy kék rövidnadrággal?
2009. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
fekete körömlakk 4 ever
2009. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszer befested, és utána nem illik a pólód színéhez, max lemosod. Én francia manikűrrel szoktam megcsinálni, az szép és megy mindenhez.:)
2009. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem mindig sötétlila vagy sötétbarna a körmöm szóval nekem nem kell ezzel bajlódnom:)
2009. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én ezzel nemnagyon foglalkozom, voltmár sötétkék a körmöm, és bármit felvettem hozzá. persze vannak olyan színek amik elütnek egymástól, de a kék sztem nemilyen.
2009. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. lesz*rom hogy mihez mi illik, szeretek színes lenni, és nem érdekel ha nem illik össze pl a pólóm meg a körmöm színe! :D

16L.

2009. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Cijja!

Hát cejintem azért nem árt, ha illik a lakk, meg a ruha:D

De kék körömhöz nem muszáj kék ruhát venni. mondjuk fehérbe is öltözhetsz:) és veszel föl hozzá kék fülbit, karkötőt v nyakláéncot.

Megoldható az:P

Én ált. pirosra v ezüstre festem. Mert a rucijaimhoz ez illik. De ritkábban nekem is kék, vagy narancs, stb. És akkor arra a pár napra, ameddig ilyen színű..oan cuccokat veszek föl. :) :*

2009. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!