Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oldalra szeretném növeszteni...

Oldalra szeretném növeszteni a frufrum, anyám nem engedi, mit csináljak?

Figyelt kérdés

egész életemben elöl volt a frufrum,nagyon utálom,most mondtam anyámnak,hogy oldalra szeretném növeszteni,de azt mondta,hogy nekem kevés hajam van és középen van a választékom,nem fogom oldalra növeszteni,mert nekem nem áll jól.De én viszont már nagyon unom ezt a hajat ami nekem van,mit csináljak?

16/L


2012. aug. 21. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem nem engedték volna meg, valószínűleg óriási hepajt csaptam volna. Nekem mindig olyan hajam volt/van amilyet én akartam. Ha festeni akartam festettem. Sosem értettem az ilyen szülőket. Mindenesetre nekem vannak a legjobb szüleim a világon. Akkor is növeszd oldalra!
2012. aug. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

oldalra növeszted azt kész.. ha nem tetszik majd akkor vissaállítod....


(am mikor a kérdést olvastam azt hittem fiú vagy akkor érthető lene miért nem engedi de így... :D

2012. aug. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég idős vagy már ahhoz, hogy egy ilyen irtó fontos dologban magad dönts. Szerintem meccseld le vele, mert ez nem normális hozzáállás.
2012. aug. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondtam neki,hogy az én hajam én had döntsem el,de ordított már velem.
2012. aug. 21. 09:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak anyukád ellen nevelni de a te fejed már ne haragudj...vágassa ő az övét 80-éves hajra dauerrel kiőszítve hófehérre és tetessen bele pink csíkokat meg egy tincs műhajat...nem fogod azt mondani hogy ne tegye mert az ő feje....te csak egy vacak frufrut akarsz mindképp....na látod én amikor anyám az mondta ne vágassam le a térdhajlatig érő hajamat vállig érőre közöltem hogy hagy döntsem már el én...már unom hogy mindig egy hosszú csuri...:S Levágattam és nagyon boldog voltam mert tetszett az új hajam és belátta hogy végre nem "szenvedek" azért amit rajtam akar megvalósítani mert neki nem lehetett.... Kicsi koromban mindig olyan hajat vágatott nekem mint neki volt gyerek korában... Szóval szerintem 16 évesen legyen divatos a fruzkód és olyan legyen a hajad ami neked jól áll szóval növeszd oldalra vagy menj fodrászhoz nyugodtan ;)
2012. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Visíts hisztérikusan, ha le akarja vágatni a frufrudat.
2012. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy jobb, mintha be akarnád szivárványosra festetni, és műhajat akarnál...ezt simán vissza lehet állítani, ha nem tetszik, nem a világ vége... de beszéld azért meg vele, hogy te azt szeretné,nem kell hisztizni, ő csak jót akar neked, lehet, hogy nem ez a jó, de legalább próbálkozik :)
2012. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Anyukád fodrász , hogy ennyire kötekedik? :( szegényem , növeszd oldalra simán .. De én jól megtréfálnám és befujnám a hajam valami jó kiakasztó színnel , vagy bemosóval :D /-8 mosásossal :D szerintem kiakadna és nem hisztizne :D Tizenhat vagy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mások ilyenkor szülnek :D
2012. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!