Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell a puncit simára...

Hogy kell a puncit simára gyantázni?

Figyelt kérdés
nagyon unom a borotvát és azt olvasom a legtöbb helyen h rengetegen gyantáunak.A közelembe senki sem vállal intimgyantát úgyhogy most otthon nekiálllok én.Milyen gyanta kell hozzá és mi a praktikája...
2008. máj. 13. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúú...én fél éve járok kozmetikushoz, ő gyantázza le.Én itthon neki nem kezdenék, mert nem érem úgy el alul...sztem nézz szét, hátha mégis találsz olyan kozmetikust, aki megcsinálja. Hol laksz? Vehetsz a Dm-ben is gyantát hideget v meleget és jól rásímítod a kezeddel és hirtelen lerántod, de azért nem jó, ha magadnak csin-d, mert le is tépheted a bőrödet is ,ha nem jól csinálod, vagy véraláfutásos is lehet. Egyszer próbáltam, hidd el, majdnem sírtam!
2008. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!