Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért büdös a lábam? 24F

Miért büdös a lábam? 24F

Figyelt kérdés

Rohadás gusztustalan szaga van én érzem! Kb fél éve ilyen! Minden nap tusolok alaposan megmosom a lábam de fél óra elteltével, ha az ujjaimmal megtapintom és megszagolom akkor már kezd szagos lenni. Anyám is mondta, hogy nagyon büdös és jó volna elmenni bőrgyógyászhoz de nem merek mert az ciki volna! " Jó napot kívánok! Mi a panasza? Hát nagyon büdi a lábam!" Na értitek?


Márkás cipőt hordok igaz a zoknim nem márkás de 80-90% pamut. Volt nekem piaci zoknim amiben 1% pamut nem volt na azokat kidobtam de fél évvel ez előtt nem volt attól sem büdös! Most is érzem a lábszagom! :S Viszketni nem viszket mert úgy tudom akkor van lábgomba, ha viszket és büdös. Javaslat?


2012. szept. 6. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Fél évvel ezelőtt nem volt 30 fok meleg, talán azért nem volt ilyen gondod.

De egyébként a helytelen étkezés is okozhatja, magas kalória szint, nem megfelelő higiénia. Bár gondolom szoktál lábat mosni, csak megemlítettem:)

Vegyél lábra való krémet, sprayt, dezodort, hintőporozhatod is, ami beválik..

2012. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azt írtam, hogy fél éve kezdödött ez nálam eddig nem volt ilyen problémám soha! Hordtam acélbeétes bakancsot nyáron is volt amikor két napig rajtam volt úgy, hogy nem tusoltam volt szaga kevés de most ami van ez borzasztó!
2012. szept. 6. 15:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen mivel, ha tusolok akkor nem szoktam ki hagyni a lábam főleg most amikor tudom, hogy mi a gáz vele persze előtte se hagytam ki! Tusolás: arc mosás, hónalj mosás, kéz és kar mosás, hát mosás lehetőség szerint hátkefével, láb illetve lábszár és comb és hajlatok megmosása és intim mosás persze a s.eggem is és ezt 2x 3x megismétlem jah meg haj mosás mivel hosszú hajam van! Régen is így étkeztem ahogy most semmit nem változott csak az a rohad lábszag jött elő! Azért írtam le ilyen részletesen mert egyes embereknek gyenge az IQ szintje! :)
2012. szept. 6. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok..:D

Javaslat:mosd ki pár havonta a cipődet,ha megszáradt hintőporozd be egy kicsit.Ezen kívül vegyél vmilyen lábspay-t. Nekem bevált.De ha nem múlik el akkor irány a bőrgyógyász.

Sok szerencsét. :)

2012. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!