Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 eves vagyok, lany, es...

12 eves vagyok, lany, es nagyon zavar a nemi szervemen a szor. Lesz valami bajom ha leborotvalom vagy korai meg? Mikortól érdemes?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 22:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát általában a nők akkor kezdik el borotválni (már aki), amikor elkezdenek nemi életet élni. Gondolom te még nem teszel ilyet. De ha zavar, szerintem nyugodtan, bajod nem lesz tőle. Biztos borotválod a hónaljadat is, attól se lett bajod, akkor ettől miért lenne? Vagy miért lenne most jobban, mint ha később kezdenéd el? Szóval én azt mondom, nyugodtan, csak vigyázz, meg ne vágd magad.
2008. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha zavar a szűr, akkor sem muszály teljesen leborotválni, szerintem az is elég ha megnyírod egy kisollóval, és csak pici szőrt hagysz rajta.
2008. máj. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
12 évesen még kicsi és gyenge a szöröd, ha most leborotválod akkor 14 éves korodra egy egézs dzsungel lesz ott.
2008. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan borotváld le, ha úgy gondolod jobb lesz neked. Az viszont nem igaz, hogy "dzsungel" lesz később. Csak akkor, ha nem húzod le rendszeresen. Van akinem el is vékonyodik.
2008. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Beszélj anyuddal,hogy ez téged zavar és vigyen egy egy kozmetikushoz aki legyantázza pár havonta.
2008. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
77%
Szerintem nem kell leszedned a szört ilyen korán!még nem olyan erős szörzeted kicsit megrövídíted de ne borotváld le semmiképp.Gondolom még nem élsz nemi életet szóval ilyen téren nem zavar. Én is korán elkezdtem leszedni elég gyakran és ott is megerősödött a ször ahol nem kellett volna ami felnőt korban kellemetlen.
2008. máj. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Ha teheted minnél később!De ha nagyon szörös vagy akkor nincs mit tenni. de nem hiszem hogy a te korodban olyan erős a szörzet.
2008. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Sszia! Én mindenképpen azt ajánlatom, hogy vágd ollóval! Ráérsz még pár évet, amíg nincs állandó partnered vagy ilyesmi. Nehogy leborotváld! Remélem nem írtam túl későn.

Egyrészt nagyon korai még, és felesleges is. Tényleg felesleges. Engem is zavart, és megkérdeztem anyutól, h most mit kezdjek mégis vele.. borotváljam? Ő azt mondta, hogy ő is csak ollóval szokta vágni. Így levághatod a nagy részét, és nem fog zavarni. És egyáltalán nem is olyan ártalmas ez, mint egy borotva :S

Azzal amúgy is meggyűlne a bajod, folyton kipattogna, meg minden bajod lenne...

2008. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Meg szúr is (engem legalábbis....)
2008. máj. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
És ha érzékeny a bőröd, akkor bizony be is gyulladnak a szőrtüszőid... :S Sztem is inkább csak vágd még!!
2008. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!