Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 eves vagyok, lany, es...

12 eves vagyok, lany, es nagyon zavar a nemi szervemen a szor. Lesz valami bajom ha leborotvalom vagy korai meg? Mikortól érdemes?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 22:01
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Én is 12 éves korom óta borotválom, engem is ugyanúgy zavart, mint téged. És még élek + nem erősödött meg a szörzet szóval szerintem nyugodtan borotváld, de persze az ollóval sincs semmi baj. Viszont ha borotválod akkor szerintem csórj egy picid apukád borotvahabjából, attól sokkal könnyebb lesz leborotválni!! + persze vigyázz, hogy nehogy elvágd magad!
2008. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy valaszoltatok!:*
2008. máj. 19. 13:28
 13/21 anonim ***** válasza:

Minden tapasztalat a borotva ellen van ! Eredméyne dzsungel !!

Amugy az intim tisztaság miatt ajánlatos rövöditeni mert ahol szőr van ott izzadás van és ott büdös is van...

A másik a gyanta.. nem kell vele annyit kínlódnod... havi egy gyanta és nincs bajod belőle. Van érzékeny bőrre rózsaszin gyanta is ! (és gyantázás utáni olaj ami szintén nyugtatja a bőr.


De erről kozmetikus illetve fodrászkellék boltos jobban tud beszélni.


Ne szégyelld, majdnem mindenki ezt csinálja !

2008. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

jah, nem ugy kell megoldani mint a betét vásárlást. Irulva pirulva, "nem is nekem lesz hanem a kutyámnak" szöveggel.


Mindenki szedi a szőrét,majdnem mindenhol... lassan már a hajunkat is szedetni kell hogy ""nőiesek legyünk""

2008. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Koszi hogy valaszoltatok!:*:*:*
2008. máj. 22. 17:18
 16/21 anonim ***** válasza:
A Te puncid, Te döntsd el, hogy borotválod-e!
2009. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
engem is zavar és igen is lehet erősebb a szörzet nekem pl néh akilog abugyimbol és egyszerüen csak átmegy rajta(a bugyimun és látszik xd) én is próbálgattam ollóval de hát nem nagyon ment de próbáld meg elöször ollóval aztán 4 szemközt beszéljetek anyukáddal és mond meg hogy nagyon zavar és kérdezd meg hogy leborotválhatod-e,de mindeképp beszélj vele mert könnyen belevághatsz, csak egy irányba és hazsálj borotva haobot vagy tusfüdő is jó én hónajhoz azt szoktam :)
2010. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
nem igaz hogy kicsi és alig van nekem KILOG A FÖRDŐRUHÁBÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
én is 12 éves vok én csak a végéböl szoktam vágni ollóval!:)
2010. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Aki borotválja mind k*va. Gondolom szilikon mellet is akarsz és kitetováltatni magadat?
2011. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!