Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bánfi hajszesz? NEM ártalmas...

Bánfi hajszesz? NEM ártalmas a hajnak? Használtam kb.2-3hónapig, nem is tul nagy redszerességgel, csak amikor eszembe jutott. Többi lennt

Figyelt kérdés

már nem használtam 2hónapig, de a hajam nagyon hullik, előtte igy még nem igazán hullott..lehet hogy ettől van? olvastam hogy okozhat az elején hajhullást, de miután abbahagyom, azután is okozhat?? VAgy használjam tovább? :-(

Tanácstalan vagyok!


2012. szept. 14. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
én igazából csak a sampont használom. nekem jó, de én is sok helyen olvastam, hogy hajhullást okoz! próbálj ki természetes dolgokat, mint pl csalános öblítés, aloe vera... azok biztos nem rontanak semmit
2012. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csalános öblítő? az milyen? ÉS a csalán hajszesz, az ugyanolyan mint a bánfi?
2012. szept. 14. 20:20
 3/3 anonim válasza:
Én is használom a bánfi hajszeszt, 1 hónapja. Viszont most aggódom hogy nekem is hullani fog a hajam.:( Esetleg próbáld ki a cirinus olajat, nem tudom hogy hallottál e róla, én még nem próbáltam de az azt hiszem csak a cirinus gyógynövény kivonatja ami talán nem káros.
2012. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!