Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett barna haj bajok! Mit...

Festett barna haj bajok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Festett barna hajat szeretném szőkére. Alap színem is szőke. Megcsináltam hajfestékeltávolítóval, egész világos lett,de egy hét sem telt el és visszasötétedett..miért? Utána befestettem szőkével de nagyon nem fogta be. Csináljam meg mégegyszer hajfestékeltávolítóval? Vkinek tapasztalata??
2012. szept. 21. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben ezt a műveletet fodrásszal csináltatnám, mert ezzel nagyon el tudod bszni a hajad.
2012. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te jó ég, csatlakozom az előzőhöz, majd a fodrász leszívja a festéket és csinál belőled szőkét, ne kísérletezz mert a kezedben marad a hajad.
2012. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretném leszivatni,ja és am tök jó állapotban van a hajam, fényes meg puha:D
2012. szept. 21. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor is kellene szünetet tartani, pár hetet, nem lehet ilyen gyakran macerálni a hajadat
2012. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze azt nyilván:) 1-2hónap belefér most nálam
2012. szept. 23. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!