Száraz a hajam!?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje idegesít, hogy ennyire száraz a hajam. Jó, nem olyan, mint egy kupac szalma, annyira azért nem borzalmas, de szeretném ha fényes lenne, és kicsit jobban le is lapulna. Egy héten egyszer mosom meg. Már használtam mindenféle sampont...

Ricinus olajat is, de azt csak kétszer még. Mosás után szép lett a hajam, de ha megszáradt, vagy már pár nap után megint szétállt, és száraz volt. Több ideig kéne használni talán?

Nem vasalom, nem festem, tehát nem tudom...

Köszönöm a válaszokat, előre is.



2012. szept. 24. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

brazil keratinos hajegyenesítés / brasil cacau


szerintem ez lenne a megoldás, a baj csak annyi, hogy drága. :/

2012. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
atyaisten, ez tényleg nagyon jóó. de mennyibe kerül?
2012. szept. 24. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
az ár a hajszalontól függ. érdeklődj utána, hogy egyáltalán abban a városban ahol laksz csinálnak-e, és kérdezd meg a szalont hogy mennyibe kerül. (én úgy tudom, hogy az ár hajhossztól függ.)
2012. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!