Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az igaz, hogyha kamillával...

Az igaz, hogyha kamillával mosom a hajam (barna színű és eredeti) akkor kiszőkíti majd? Mit tudtok erről? Valamit hogyan működik ez? És mit tudtok arra ajánlani, ha nagyon töredezik a hajam vége?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barna haj nem fog kiszőkülni. A kamilla a szőke hajat világosítja és szép fényt ad neki.
2012. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kamillával nem kell hajat mosni, pláne nem barna hajúaknak.


A kamillából kell főzetet főzni, hagyni kihűlni és ezzel öblíteni le a hajat. De ez csak az eredetileg is szőke hajúaknál működik, és csak kis mértékben. Szóval minimálisan világosíthat a hajon, de nem is mindenkinek válik be.

Egyébként barna hajra ne használd, nem fogja kiszőkíteni, csak max. kifakítja, de az nagyon csúnya.


A töredezett hajra pedig az ollót tudom ajánlani, csak ez fogja megoldani a problémát. Le kell vágni a töredezett részeket és utána megfelelően ápolni.

2012. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyire sötét, vékony szálú a hajad? Én mostam párszor kamillás samponnal, ez azért nem ugyanaz, de nagyon szép fényt adott neki. Töredezésre meg van egy jó módszer, öngyújtóval pörköld le a töredezett hajvégeket, és utàna nem fog töredezni mert bezàrul a hajvég.
2012. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elõzô vagyok, tegnap este megint kamillàs kivonatù samponnal mostam meg, és most sokkal nagyobb a volumenje is.:) Ja és igen, azt nem ìrtam, hogy hogyan tudod jòl és òvatosan megpörkölni, ha érdekel. Két féle képpen is lehet, attòl függ, mennyire töredezik, és csinàlhatod öngyùjtòval, gàz felett, vagy gyertyàval is. Ha nagyon töredezik, akkor pörköld a gàznàl. Egy nagy fémcsat közé szorìtsd a hajad végét ùgy, hogy a töredezett vége, kb. 3-4 cm lògjon ki belõle. Majd vìzszintesen told a làng fölé a töredezett hajszàlakat. Ha leégett a rész, fésüvel fésüld ki a darabokat, majd jöhet a következõ tincs. Ha kevésbé töredezik, akkor tekerd szorosra tincsenként, a töredezett szàlak ki fognak àllni belõle. Öngyùjtòval vagy gyertyàval gyorsan hùzd alatta végig a làngot, ìgy a hajad nem pörkölôdik meg, csak a kiàllò töredezett szàlak. Nekem is töredezett kicsit, de ìgy ezt a màsodik mòdszert megcsinàltam, és màr nem.:) A gàznàl is kipròbàltam, de csak egy tincset, ami tényleg mindenfelé àllt.
2012. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!