Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy ilyen parkettafonás jól...

Egy ilyen parkettafonás jól állna egy 20 éves lánynak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]

Sokan azt mondták, hogy nekem nem állna jól, meg már amúgy sem divat.Viszont nekem nagyon megtetszett és mivel hosszú a hajam, el tudnám magamon képzelni.Remélem rá tudom venni a húgomat, hogy készítse el nekem:) Szerintetek a 20 éves lányoknak is jól áll, vagy csak a kislányoknak szokott ilyen hajuk lenni? Egyébként az utolsó képen csavarva van, vagy fonva a csaj haja?


2012. szept. 27. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kortól függ
2012. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az utolsón szerintem csavarva, ha jól látom. de amúgy az a csaj sem 10 éves, legalább 20-22, úgyhogy mért ne állna jól neked is?
2012. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha neked ez tetszik akkor nyugodtan próbáld ki. (Szerintem amúgy senkinek nem áll jól, ha kilátszik a fejbőre.)
2012. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, de igazából nem kortól függ.
2012. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!