Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki ért itt az Avon körömla...

Valaki ért itt az Avon körömlakkokhoz?

Figyelt kérdés
barátnőm adott kölcsön nekem egy körömlakkot,és mondta hogy az avon katalógusból rendelte de nemtalálja az újságot amiben ez benne volt,meg a teloszámot se tudja.:/ ez olyan körömlakk hogy nekem alapból kivolt festve a körmöm pirosra és ezt a feketét (amit adott barátnőm) ráketem és mintha szétrepedt volna a körmömön,nagyon jól néz ki lécci segítenétek! Hol lehet ilyet rendelni? neten lehetséges ez?
2012. szept. 28. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan repedezős körömlakkot szeretnél az van a Rossmanban is meg illatszerboltokban. :D
2012. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én még múltkor láttam..a mostanit nem néztem, de általában mindig szokott lenni..amúgy meg van MOYRA repedezős körömlakk is
2012. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
link: [link]
2012. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ha kifejezetten avonosat szeretnél az a mostani (14-es) katalógusban nincs.A 15-ös kampányban lesz. 919.-ért. Fekete és fehér mozaik hatású lakk.
2012. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.! :)
2012. okt. 1. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossmann-ban is találsz több féle színűt, és márkát (Essence, Lovely), ráadásul kb fele annyiba kerül!
2012. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!