Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karikás szem ellen mit javasol...

Karikás szem ellen mit javasoltok egy férfi esetében?

Figyelt kérdés
25/F vagyok, eddig nem foglalkoztatott, de különösen az utóbbi időkben jegyezték meg többen is, hogy mennyire karikás a szemem, milyen fáradtnak látszok, stb., ez borzasztóan zavar most már. Pedig sokat alszok, 8-10 órát, ritkán iszok, nem cigizek, nem kávézok, se energiaital, stb., nekem mindig is ilyen volt a szemem egyszerűen, lehet hogy genetikailag. Semmilyen arckozmetikumot nem használok, meg egy férfinál eddig fel is vontam a szemöldököm, ha erről hallottam, de valamit mégiscsak tennem kellene a dolog ellen.
2012. okt. 11. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet kapni kifejezetten ilyesmire szolgáló szemkörnyék ápolókat. Menjél be egy drogériába, és kérd meg az eladókat, hogy segítsenek kiválasztani a megfelelőt. Egyébként pár márka férfi kozmetikumokat is gyárt, manapság már nem gáz ha egy férfi krémezi az arcát. Ha jól emlékszem a DM-ben a Balea Men-nek vannak krémjei. Avon-ban is láttam régen ilyesmit, ott katalógusból tudsz rendelni, nem kell az eladóval farkasszemet nézni, de hidd el nem fognak bántani, ha személyesen mész be egy boltba. Amíg a MAC sminkes boltjában egy férfi árulja a sminkeket, addig Te nyugodtan vásárolhatsz arckrémet. :-)


Egyébként férfi kollégám tapasztalata szerint a Garnier golyós szemkörnyék mittudoménmije az jó ilyesmire. Kérd meg egy hölgyismerősödet, hogy segítsen, ha nem vagy biztos abban, melyik boltba is szeretnél menni. Mert ugye más a DM és más a Douglas termékkínálata. Egyébként kozmetikus tanácsát is kérheted.


A közönséges uborkapakolást is emlegetik, hogy az jó a fáradt, karikás szemekre, az házilag is elkészíthető.


Nem tudom mennyit szánnál rá. Mert 1000 forinttól a csillagos égig lehet kapni mindent.

2012. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vérszegénység tünete is lehet, pláne akkor, ha sötét is.
2012. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy szemkörnyékápoló az Erbolariotól, ami kimondottan karikákra van és puffadt szemekre. Jókat hallottam róla, esetleg próbáld ezt ki, bár nem a legolcsóbb.
2012. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!