Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipróbáljam? és hogy vegyem...

Kipróbáljam? és hogy vegyem rá anyát, hogy megengedje? 14/L

Figyelt kérdés
a barna hajamból szeretnék rézvoroset és nagyon akarom,de félek,hogy a lenovés csunya lessz,anya ezért nem is engedi.eléggé hosszu hajam van szóval sokáig tartana míg leno a hajam,de nagyon akarom a rézvoroset. és nagyon rontsolja a hajam?
2012. okt. 12. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
olyat vegyél ami nem lenő hanem kijön. pl a palette iylen. 40 mosás után kijön és az nem olyan csúnya mert csak kifakul aztán simán újra kened. szóval kb. másfél-2 hónapig szép,fénylő,rézvörös hajad lesz. :)
2012. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de az befogja a barna hajam?
2012. okt. 12. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
tökmindegy milyen a haj hosszúsága, attól még úgyanúgy letud nőni a haj.mivel nem a hajvégek nőnek, hanem a hajtőtől indul az új haj, ezért annak természetes színe lesz, és ugye így nő a haj, ezért ez lesz a lenövés. bocs értelmesebben nem tudom elmagyarázni. egyébként kb. 4-6 hetentsze szokták befestetni a hajtövüket azok, akiknek feste van.
2012. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
persze befogja :)
2012. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Itt csak szerintem nem normális, hogy egy 14 éves gyerek festi a haját? Még a hajfestékem papírjában is benne van hogy ne alkalmazzuk 16 éves kor alatt.
2012. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem normális. mért az jobb hogy cigiznek stb? főleg hogy nem naponta festi más színre hanem a kérdező csak egyszer akarja befesteni. nem tudom hogy ez mért baj...
2012. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de ha olyan kérdést tenék fel,hogy leakaok fekudni valakivel az normális lenne
2012. okt. 12. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező megtanulhatnál írni, de hogy a kérdésedre válaszoljak: egy jó minőségű hajfesték rendesen befogja a hajadat, és a lenövés se feltűnő annyira, ha közben kopik is a hajad (tapasztalataim szerint a vörös festék általában elég gyorsan kikopik,pedig én több félét is próbáltam...mind márkát, mind árnyalatot...)

És egyet értek azzal a válaszolóval, hogy nem véletlen a korhatár hajfestésre is, viszont szerintem a szülő dolga, hogy mit enged és mit nem...Plusz ha esetleg kihullik a kérdező haja a festéktől az se a válaszolók baja lesz...(volt olyan ismerősöm, aki allergiás a hajfestékre, és kihullott tőle a haja), ha már itt járunk: először mindenféleképp csinálj egy allergiatesztet...

2012. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már volt hajsznezovel festve a hajam,de tesztet végeznék.és amugy nem most akarom,mert a suliban nem is engedik,jovore szeretném akkor 15 és fél éves leszek szóval nem kell a korom miatt agódni.
2012. okt. 12. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!