Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekvő szoláriumnál ez hogy...

Fekvő szoláriumnál ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Ha pl.: a hátamon fekszek 10 percig, akkor csak a hasam vagyis az "felső részem" fog barnulni? A hátam nem? Vagy a hátam is barnul, csak kevésbé? Vagy pedig egyforma mértékben barnul a hátam és a hasam is? Bocsánat a hülye kérdésért, de még eléggé kezdő vagyok. Előre is köszönöm a segítséget!
2012. okt. 14. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A fekvő szoliban is vannak alul is és felül is csövek. Tehát mindenhol ér a fény.
2012. okt. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bijjjus7 ***** válasza:
szia. ha már megemlítetted, hogy kezdő vagy, akkor az idővel is óvatosan bánj, pláne ha csokicsöves szoliba mész, mert nagyon jó erősek a gépek!:) Én úgy szoktam, hogy félidőnél megfordulok, hogy egyenletes legyen a szín illetve szolikrémet is használj, mert nagyon segítenek, hidratálják is a bőrt, és hosszabbítja a barnulást! Remélem segítettem!
2012. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!