Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetne tenni a karikás...

Mit lehetne tenni a karikás szem ellen?

Figyelt kérdés

Minden reggel mikor felkellek észre veszem hogy nagyon karikás a szemem. Anyukám szerint elég fiatal vagyok , és hogy nekem még nem kéne hogy legyen. Gondoltam arra hogy esetleg nem alszok eleget, de naponta 9 órát szoktam aludni és elég korán le is fekszek. Kenőcsöket használtam és az csak ki ütést okozott, valami otthoni egyszerű móndszert szeretnék, ha tudtok valami jól bevált ötletet akkor kérlek osszátok meg velem, előre is köszönöm!

15/L


2012. okt. 17. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet vas hiányod van,(de akkor fáradt is lennél mindig) vagy valami ilyesmi

menj el vérvételre és a háziorvosodhoz és ő megmondja,hogy gyárilag ilyen vagy ,vagy van valami probléma.


Nekem sötét a szemem alatt nem tudtam mitől van ,de már kiderült,hogy orr mellék üreg gyulladásom van és attól kicsit sötétebb a szemem alatt.De volt aki azt mondta,hogy ráparázok és nem is látszik.Úgy,hogy már nem foglalkozom a karikákkal:D


Neked amúgy egyszerűbb ha zavar(és alapból ilyen karikás vagy), mert lány vagy és vlm kenceficét rákensz és el is tűnt...:)

2012. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet még genetika is.Reggel hideg vízzel paskold meg az arcod.Kellene egy szemgél is amit körkörösen masszírozz így megindul a vér-és nyirokkeringés is.
2012. okt. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy genetika. Másnak a cslaádban nem karikás a szeme. Amúgy ha masszírozod, akkor sem lesz jobb? Én olyan krémet ismerek, ami elvileg aktiválja a mikrokeringésedet, ha érdekel, szólj.
2012. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!