Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajos hajnövesztésről...

Ricinusolajos hajnövesztésről vélemények? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok, a hajam hátul kb. a melltartóm aljáig ér. Szeretném gyorsan megnöveszteni. Ricinusolajat ajánlották...van itt valaki aki próbálta már? Véleményeket szeretnék... előre is köszönöm!

2012. nov. 20. 21:01
 1/9 mmano88 ***** válasza:
65%
A növesztő hatásáról még nincs tapasztalatom, mivel csak a múlt héten kezdtem használni olívaolajjal keverve, de nagyon szép selymes lett tőle a hajam. :)
2012. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Esetleg még annyit, hogy kimosásnál nem okozott gondot az olaj? Kijött rendesen a hajadból?
2012. nov. 20. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
A ricinusolajnak semmiféle hajnövesztő hatása nincs, ráadásul mivel olaj így nehéz kimosni a hajból, a sok samponozás meg tönkreteszi a hajad és fejbőröd. Semmiképp nem ajánlom. Ha valamiért nem nő rendesen a hajad, akkor segíthet a Stella hajszesz visszaállítani a normál növekedést. Meg használj Latte hajpakolást hogy ne törjön le a hajad vége.
2012. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem bejött a ricinusolaj, mint hajnövesztő. Babasamponnal szoktam kimosni, azzal szépen kijön. De azt érdemes tudni, hogy nem indul meg rögtön a növekedés, kell hozzá pár hónap.
2012. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mmano88 ***** válasza:

1. vagyok

Én Balea samponnal mostam ki, és egyből kijött, egyáltalán nem volt nehéz kimosni.

2012. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is bevált a ricinusolaj. A szokásos 1 centi helyett 2-2,5 centit nőtt tőle. Mellesleg nagyon puha, fényes lett tőle.

Én nagyon sokáig használtam kb 9-10 samponmárkát is használtam ez idő alatt és mindegyikkel kijött. A lényeg az, hogy hajmosásnál alapos legyél!

2012. nov. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált és az sem igaz, hogy nem lehet kimosni. Aki nem tudja kimosni az nem tudom mit csinál, mert érdekes módon legtöbbünknek mégis sikerül... én még Alverde samponnal is ki tudom tisztítani. 2 samponozás a titka. Én mind a kétszer vízzel hígítom a sampont, így könnyebb eloszlatni, ráadásul végeredményben nem is használok több sampont, mint egyébként, hiszen azzal, hogy felhígítom nem kell akkora adag, mint önmagában. Nekem a ricinustól iszonyat puha lett a hajam, és ami a legjobb, hogy nem törik, pedig én használtam minden bolti sz@rt (igen, kallos lattet is, ami talán a legrosszabb mind közül). Rengeteg babahajam van, és gyorsabban is nő. Ezt onnan látom, hogy festem a hajam és korábban 6 hét alatt volt kemény 1 centi lenövés, most egy hónap alatt simán megvan a másfél is. Úgyhogy nem csak beképzelem, mielőtt idejönne valaki és ezzel megvádolna (ahogy korábban is tette) :)
2012. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy látom mint minden kérdésre, erre is érkeznek pozitív és negatív válaszok is. Szerintem ki próbálom, és majd ha nem válik be abbahagyom. Köszi mégegyszer!
2012. nov. 21. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem érdemes kipróbálnod! Én 2 éve használtam, 14 évesen, amikor a hajam nem ért a vállamig. 2,5 hónapig használtam, ez alatt az idő alatt 6 centit nőtt az amúgy iszonyat lassan növő hajam. Most újra elkezdtem használni, igaz, még csak 2 hete használom, de remélem, hamarosan meglesz a hatása. :)
2012. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!