Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros haj probléma. (? )

Zsíros haj probléma. (? )

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha valaki több ideig nem mos hajat, hozzászokik a fejbőre és kevésbé fog zsírosodni. Ez igaz? Kábé mennyi ideig nem szabad ilyenkor hajat mosni? Az mennyire befolyásolja ezt, ha száraz sampont használok közben? Nem akarok úgy kinézni, mint aki belealudt a zsírosbödönbe. A hajam kb. 5 centivel a lapockám alá ér, kétnaponta kell hajat mosnom. 14/L

2012. dec. 8. 19:31
 1/2 anonim válasza:
Ez szerintem butaság.. Az igaz hogy ha hetekig nem mosol hajat akkor beindul valamilyen szinten az öntisztulás de az undorító szerintem. A száraz sampon egy-két alkalomra jó mikor nincs időd hajat mosni de azért nem az igazi. (Én is ritkán használok.) Próbálj ki valami olyan sampont ami kifejezetten zsíros hajra való:) Gyógyszertárban vagy drogériában kérdezz rá!:) (Pl. DM, Rossmann.)
2012. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha 2naponta mosod akkor nem zsírosodik? vagy a 2. napon akkor is zsíros?

ha nem zsíros akkor moss inkább 3 naponta és a 3. napon használj száraz sampont

ha zsíros,keress olyan frizurákat amit ha megcsinálsz nem annyira látszik h zsíros

2012. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!