Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, mit gondoltok a rövid...

Fiúk, mit gondoltok a rövid hajú lányokról? Tetszenek vagy sokkal nőiesebb a hosszú haj?

Figyelt kérdés
A fodrászom javasolta, hogy jobban állna nekem a rövid, kicsit vad frizura (sötét színű), pedig nekem jobban tetszene a világos, hosszú haj, bár elég problémás a hajam és most tényleg nem áll valami jól. Jobban szeretik a férfiak a hosszú hajú lányokat vagy a rövid haj is lehet szexi? (25 éves vagyok, barna szemű)

2012. dec. 11. 01:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
10-es vagyok megint, csak kihagytam még egy dolgot ami nem tetszett a 7. válaszban: inkább mindenkinek meg kéne felelni? Pont, hogy az a lényeg hogy magadnak tetssz és ne mások döntsék el, hogy nézz ki!
2013. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne az számítson, hogy kinek mi a véleménye, hanem h Te érezd jól magad a bőrödben. Neked tetszen a hajad és saját magad. Ha megvagy elégedve magaddal és magabiztosságot sugárzol kifelé akkor mások is annak fognak látni aminek te látod magad. Szerintem mindenkinek jól állhat a rövid haj, nálam hagyomány hogy 2 évente levágatom nagyon rövidre a hajamat, megnövesztem majd 2 év múlva megint lávagtom. Eddig volt egy fazon ami nagyon jól állt, és volt egy másik ami nagyon kis fiúsan. Most készülök megint levágatni, elég hosszú volt a hajam, de a sok színváltoztatástól tönkre ment, most egyenlőre ilyen előre hosszabodós, de nagyon rövid lesz pár hét múlva :) ha nem vagy biztos benne hogy tetszenél magadnak rövid hajjal akkor kezd először egy fél hosszú hajjal, majd egy rövidebbel, majd a köv alkalommal még többet vágatsz a fodrásszal addig amíg meg nem találod azt a hosszt ami neked tetszik
2013. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!