Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Diane fogamzásgátlót szedek 1...

Diane fogamzásgátlót szedek 1 hete, körülbelül mikorra várhatok változást? Mikor kezd szépülni látványosan a bőröm a pattanásoktól?

Figyelt kérdés
Rengeteg patikában kiváltható szert megvetettek velem a bőrgyógyászok, de egyik rosszabb volt, mint a másik...semmi sem hatott...most Aknesol vettem, valamivel nem árt áttörölnöm reggel-este. Mellette szolizok heti 2x, kevésbe legyen látványosak a pattanások. Csomo pénzem elment a pattanások kezelésére, ezért döntöttem úgy,hogy már hormonálisan kezelem. Esetleg van valami otthoni módszeretek, amivel segíthetnék az arcomon?? Nagyon köszönöm a válaszokat!!

2012. dec. 11. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Legalább másfél-két hónap.
2012. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem nem javult tőle semmit. Viszont a Himalaya Herbals uborkás szappanja sokat segített meg a neemes maszk. Egész olcsó termékek, 300 és 1400 Ft.
2012. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a legtöbb embernek semmit nem változik tőle. Ha nincs változás 1-2 hónap után és csak ezért szednéd hagyd abba ne mérgezd a szervezeted feleslegesen. Endokrinológusnál nem jrtál még? hány éves vagy?
2012. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok (L)..rengeteg bőrgyógyásznál jártam, minden ételallergia vizsgálaton, laktózintolerancia teszteken...semmi...ugyhogy csak hormonális lehet :/....
2012. dec. 12. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
endokrinológushoz menj. ha hormonális háttere van azt nem gyógyítja meg a gyógszer, legfeljebb elfedi a tüneteket. viszont ha abba hagyod ujra előjönnek sőt vannak olyan hormon problémák amin még ront is. Elhízott nem vagy? nagyon édesszájú vagy vagy gyakori falás rohamok nincsenek rajtad? Erősebb szőrzet, lágyékál vagy egyéb testhajlatnál pigment elszineződés? zsíros haj, hajhullás? Családodban van cukorbeteg?
2012. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik legfontosabb tünetet pont kihagytam: A ciklusod rendben van?
2012. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!