Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek természetes szőke haja...

Akinek természetes szőke haja van, miért festi?

Figyelt kérdés

Sokan örülnének ha természetes szőkék lennének, erre a legtöbb szőke csaj átfesti. Miért van ez? Pedig a természetes szőke olyan szép.

Nem érdemlik meg ezt a jó szint.



2012. dec. 13. 20:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hát figyelj ha meg vörös lennél, akkor lehet azt szeretnéd, ha szőke lennél. Szerintem örülj neki h szőke vagy.

Télen egyébként kicsit sötétebb lesz a szőke, de tavaszra-nyárra visszaáll az eredetire. Ha meg zavar, moshatod kamillateával, az szőkíti a természetes szőkét.

Butaság h senki nem veszi észre a szőkéket. Vannak akiknek kifejezetten csak az tetszik. Bár nem mintha hajszín alapján kellene választani.

2012. dec. 14. 13:12
 12/16 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy a szőkének melyik árnyalatát szeretnék... azért van különbség szőke és szőke között:) nem mindegy, hogy mézszőke vagy platinaszőke.:)
2012. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

jjaj, most látom, hogy nem a szőkéről szőkére festésre gondolsz!:D

biztos azért mert van egy más szín, ami tetszik. hiába tetszik sok embernek a szőke, ha az a lány barnát akar.:) /példa volt:D/

előző voltam

2012. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én azon röhögök, amikor egy csaj gyárilag szőke, és rendszeresen festeti pár árnyalattal szőkébbre :)
2012. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
én természetesen is világos szőke voltam, de kb november-május között nem tudtam elviselni hogy bebarnul, ezért befestettem világosabbra. a barna haj domináns, ezért törvényszerű hogy az idő múlásával minden szőke egyre sötétebb lesz. mi ezzel a baj? az a lényeg, hogy nekem tetszen és én jól érezzem magam miközben viselem... és ha valaki elítél emiatt, azt még egy gúnyos mosolynál se méltatom többre :) imádtam a hajam régen is, alig hitték el hogy természetesen ilyen, de a mostani sokkal feltűnőbb, szexibb :P kövezzetek meg ha ez akkora baj! 19/L
2012. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem eredetileg közép/sötétszőke hajam van ami nem tetszett viszont a szőke igen ezért 1 évig festettem világosszőkére 9.0-ás hajszínezővel. Imádtam mindaddig amíg tönkre nem tette a hajamat, ami durva mert csak színező volt és nem sokkal világosabb mint az eredeti ráadásul max 5-ször lett befestve vele. Ez alatt az év alatt kb. semmit nem nőtt a hajam és jól el is töredezett. Egy hete festettem be vagyis a fodrász sötét-csokibarnára azért így írom mert kevert szín, ami sokkal jobban áll mint az eredeti hajszínem, a szőke nagyon sápított hiába mondják azt, hogy mindenkinek az eredeti hajszíne áll a legjobban nekem valahogy a sötétbarna jobb ráadásul a kék szememet is kiemeli sőt végre nem éreztem azt festés után már megint kevesebb lett a hajam. Igaz sajnos már kezdi ledobni de ez várható volt majd ha még egyszer kétszer átfestem megmarad a színe. Ettől független szeretem a szőkét meg elképzelhető, hogy egyszer vissza fogok rá térni de most egy darabig biztos nem. Meg egyébként a szőkénél jobban látszódnak a bőrhibák ezért is nem állna olyan jól azoknak akiknek problémásabb az arcbőrük se akiknek sötétebb, ez szerintem hülyeség hogy mindenki szőke akar lenni mert nekem egy kivételével az összes barátnőm meg az ismerőseim többsége is barna hajú és nem akarnak szőkék lenni páran kipróbálták de nem sokáig bírták.
2013. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!