Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nőne gyorsabban a hajam?

Nóri.13 kérdése:

Mitől nőne gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés

Nemrég a fodrász túl sokat vágott a hajamból és most nagyon rövid lett. Szeretném megnöveszteni, lehetőleg minél hamarabb, tudnátok írni erre lehetőleg természetes ötleteket? Tapasztalatokat szívesen fogadok. Kérlek, ha valamit venni kell, azt is írjátok meg, hogy hol lehet.

Illetve, hallottam valami fejmasszázsról is, megköszönném, ha valaki ezt is részletezné :)

14/L



2013. jan. 4. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
hadd ábrándítsalak ki gyorsan: Semmi miatt nem fog gyorsabban nőni a hajad. szokd meg ahogy most van, majd szépen a természetes ütemében meg fog nőni. semmilyen varászlatos hajnövekedést gyorsító módszer nem létezik.
2013. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy sokaknak beváltak egyes módszerek és nekem elég lenne, ha csak 0,5-1 cm-vel nőne a hajam gyorsabban. Inkább kipróbálok dolgokat, mint hogy várjak évekig, mire nő néhány centit.
2013. jan. 4. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
A sok hajmosástól gyorsabban nő -nekem igen.
2013. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 eperke.65 ***** válasza:
nekem a ricinus olaj vált be,olcsó is
2013. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ricinus olaj
2013. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
a gyakoribb hajmosástól tényleg gyorsan nő, mert a fej masszírozása serkenti a vérkeringést, így gyorsabban nő a haj.amikor 2 naponta mostam, akkor nekem elég gyorsan nőtt. amúgy meg sok zöldséget-gyümölcsöt kell fogyasztani, mert a vitaminok is segítenek.
2013. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ricinus olaj! Nekem teljesen bevált, havonta 2,5 cm-t is nő tőle a hajam. Nagyon sokan elégedettek is vele, minden gyógyszertárban be tudod szerezni már 300 Ft-ért is :)
2013. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem a diótól nőtt sokat régen :)
2013. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!