Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőrre milyen alapozót...

Zsíros bőrre milyen alapozót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Alapozóval kapcsolatosan szeretnék kérdést feltenni. Lehet néhányan megszóltok azért, hogy alapozóval csak rontok a helyzeten, de utálom, ha fénylik a bőröm... Tehát ebből biztos lejött, hogy zsíros fajta bőröm van. Milyen alapozót tudnátok ajánlani, ami tartós és nem fénylik 1-2 óra elteltével a bőröm tőle? Én kinéztem az astor skin match alapozót. Vélemény?

2013. jan. 8. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Zsíros bőrre nem alapozó kell, hanem inkább púder. Alapozóból ami mattít is tényleg, az a Manhattan Powder Mat, de ha nincsenek nagy bőrhibáid, akkor ez felesleges.
2013. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. :) Börhibáim nincsenek. Néha szokott lenni 1-2 pattanásom, de nem vészes. Púderek közzül mit ajánlsz? Mert nekem nyc-s van most és elég hamar fénylik tőle az arcom. =/
2013. jan. 8. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

CV púdert használok, fedése is jó és egész tartós. [link]

Ha esetleg kevés magában, mert nekem sok pattanásom is van akkor szoktam alá kenni Essence BB-t: [link]

Ez mindkettő mattít, szóval nagyon jók együtt. Müllerben kaphatók, és egész olcsó.

2013. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha olcsóbb alapozót keresel akkor ezt ajánlom: [link]

Ha 3-4-5 ezret rá tudsz szánni, akkor ezt: [link]

[link]

[link]

Ha drágábbat is megengedhetsz magadnak akkor pedig ezeket próbáld ki: [link]

[link]

[link]


Púdert mindenképp használj. Ezeket ajánlom: [link]

[link]

[link]

2013. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt a púdert még nem is ismertem. Ahogy nézem a véleményeket, nem lehet valami borzasztó. Biztos ki fogom próbálni. :) Van pár pattanásom, de úgy érzem, hogy nem feltétlen kell takargatnom. Köszi a segítséget. :)
2013. jan. 26. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!