Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van az hogy hajmosás...

Mitől van az hogy hajmosás után élettelen a hajam, de ha ráalszom vagy másnap van akkor rendesen áll? Hogy tudnám ugyanazt a hatást elérni hajmosás után?

Figyelt kérdés
Tehát ha este mosok hajat, másnap reggelre jó, összeállt hajam van, ha tegyük fel most mosom meg és próbálom megcsinálni akkor valahogy élettelen és nem áll sehogy, nem áll be normálisan... viszont ha hagyom másnapig így a hajam akkor utána tök jól néz ki :D mit kellene csinálnom? Mivel mossam? Középhosszú hajam van és fiú vagyok :D Minden nap mosok hajat, bár azt se igazán tudom hogy a hajmosás mit jelent, vizes lehet a hajam minden nap csak samponnal ne mossam vagy mi xd

2013. jan. 15. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

a hajszárító szétfújja a szálakat, ha meg ráfekszel, akkor meg tömörebb lesz. Nem kellene állandóan mosni.

Vagy veszel tömörséget adó krémet (HairManya), azt kened rá, vagy beszárítod formára, kihúzod kefével.

2013. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokat böngésztem ezt a "tömörséget adó krémet" ma. Még nem hallottam róla. Első kérlek segíts ki,hogy mi ennek az az összetevője,amivel eléri ezt a hatást? És ilyen jellegű krém 1 db létezik a piacon? Mert ezt az egyet találtam...vagy az elnevezés lenne egyedi? Nagyon felkeltette az érdeklődésem ez a krém. Minden érdekel róla. Tapasztalat is ha van. Köszönöm.


Kérdező! Hajmosás = samponos vizes tisztítás, dözsöléssel-öblítéssel. Ha Te csak napi szinten bevizezed azt nem nevezném napi hajmosásnak. Különben tudom miről beszélsz és ebben is igaza lehet 1-nek,hogy akkor jobban áll a haj,ha már összetömörült.Ezért állhat be másnapra.Én azzal szoktam meggyorsítani ezt a folyamatot (bár eddig nem tudatosan csináltam, illetve észrevettem, hogy utána jobb és ezért csináltam,de nem tudtam,hogy azért,mert "tömörítek"),hogy kontyba tekerem mosást-szárítást követően.S ha már egy fél órát úgy volt,utána kiengedem,s máris jobb.25/N

2013. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!