Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem szép az arcom, milyen...

Nem szép az arcom, milyen hajszín állna jól, és milyen sminkkel lehetne egy kicsit feljavítani?

Figyelt kérdés

Eredeti hajszínem majdnem fekete. Az államnál szögletes az arcom, egyébként körte formájú.Ha mosolygok akkor viszont kerek husis az egész, pedig nagyon vékony vagyok. A szemem iszonyat pici, a szám szintén, és a felső ajkam sokkal vékonyabb mint az alsó. Milyen smink és hajjal nézhetnék ki egy fokkal jobban? Képet küldök ha szeretnétek, csak írjátok oda melyik megyéből vagytok, és hogy fiúk vagy lányok vagytok :)

Előre is köszönöm


2013. jan. 27. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szia nekem küldj képet és megpróbálok segíteni :)
2013. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt tapasztaltam, hogy a csúnya lányoknak a szőke haj nagyon jól áll, mert elveszi az arcvonásokat. Pont emiatt nem előnyös a szép arcú lányoknak, mert egyből jellegtelenné válik tőle az arcuk.
2013. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok, megkaptam a képet.

Szerintem teljesen átlagos vagy semmi kivetnivaló nincs az arcodon. Mivel fehér a bőröd, így a világosabb hajszínek is jól állnának akár a szőke is, habár ha valami természeteset akarsz akkor dió vagy dohány-szőkét ajánlanák esetleg világosbarnát.

Ha megakarod tartania a sötét hajat, akkor 1-2 violett vagy vörös csíkot tetetnék bele.

Szemeid ha kicsinek érzed akkor keress a neten "füstös" sminkeket azoktól nagyobbnak tűnhet a szemed habár szerintem az is átlagos méretű.

Ha a hajad festve van akkor vagy le kellene szivatni ami tönkre teszi, vagy venni azt a bizonyos "color b4-et" ami elvileg egyáltalán nem roncsolja a hajat (nem tudom, nekem nem volt még sem leszívatva sem colorb4-t nem használtam)

ha nem volt még festve akkor vegyél olyan "hajfestéket" aminek a nevében van az, hogy KISZŐKÍTŐ. (pl: syoss-nak van ijene azt 100%-ra tudom.) Ne ijedj meg ha vöröses lesz a hajad tőle ez a sötét hajak világosításánál sokszor előfordul :D

www.taaz.com-on ki tudsz próbálni másfajta hajakat, hajszíneket :)

(a helyesírási hibákért bocsi)

2013. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még szívesen várok ha esetleg valaki megosztaná velem a véleményét. Én is szőke színre gondoltam, mert nem szeretem a hajszínem, abszolút nem áll jól. Csak hogy széles az arcom, attól függetlenül jól fog állni a szőke? Sötétebb vagy világosabb árnyalat lenne jobb?

Köszi szépen

2013. jan. 27. 19:17
 5/15 A kérdező kommentje:
#3: A hajamnak nem fogok neki állni házilag, de azért köszönöm szépen a tanácsot, mert régen volt festve vörösre meg feketére, aztán a fodrászom mondta, hogy még neki is kemény meló lesz leszedni a "színkavalkádot"De később majd a lenövést házilag szeretném megoldani, tehát hasznos volt a syoss szőkítős tipped is :)
2013. jan. 27. 19:18
 6/15 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló az arcom (küldhetsz képet), de szerintem a világos haj csak kerekíti az arcodat, nekem emiatt van sötét hosszú hajam. Viszont fekete se legyen, inkább puha sötétbarna, az lágyítja a szögletes állat.

Ráadásul a homlok rész keskenyebb, jól áll a frufru vagy a középen elválasztott haj. Pirosítóval formálhatsz az arcodon. Szempillaspirált mindig használj a szemed miatt, és szájfényt a szádra, valamit természetes színűt.

2013. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves Audrey80

Én is gondoltam már frufrura, csak nem tudom eldönteni: teli frufru, vagy oldalfrufru az előnyösebb?Ezt én is tapasztaltam, hogy fekete hajjal még szögletesebbé váltak a vonásaim. A szőke dagibbá varázsolná az arcom, a barna meg szögletessé, viszont az keskenyítené :) Hm nincs tökéletes megoldás :)

2013. jan. 27. 19:28
 8/15 anonim ***** válasza:

a barna nem szögletesít, inkább a fekete. A szemfestésre is igaz, hogy az erős sötét smink keményíti a vonásokat. Füstöset azért minden reggel elég időigényes összehozni, de egy felül kifelé emelt vonalat (akár tussal)+spirál hamar elkészíthetsz.

Egyébként én is voltam rézvörös és szőke tincses is, hááát, a fotókon visszanézve eléggé kerek fejem volt :)

2013. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hm, hát frufru: az egyeneset még mindig le lehet növeszteni oldalra, ha nem jön be :)
2013. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
első vagyok megint, szerintem csináltass akkor egész világos szőkét ha az nem tetszik arra ráfesthetsz egy sötétebb szőkét úgy tuti jó lesz ha először fested sötétre akkor már nem olyan bizti :D
2013. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!