Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a balea-s...

Mi a véleményetek a balea-s kézkrémekről?

Figyelt kérdés
Télen nagyon száraz, repedezett a kezem, néha vérzik is. Eddig mindig drágább kézkrémeket használt (Neutrogéna, Nivea, Hélia-D). És most szeretnék egy olcsóbbat is kipróbálni. Akik használtak már ilyet, bevált? Jól hidratál?
2013. febr. 17. 10:19
 1/6 anonim válasza:
Nekem a kamillás van van meg (ilyen kis kicsi kiszerelésű) , és elég jó . Még tudom ajánlani a The Body Shop-os kézkrémeket is
2013. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az illeta is finom? Mennyibe kerül a kicsi ill. a nagy manapság?
2013. febr. 17. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olvashatsz véleményeket. Nekem az ureás van, nagyon szeretem. 500 valamennyiért vettem, nekem nagyon sokáig elég, tényleg jól hidratál, nincs erős illata, de kellemes.

2013. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. febr. 17. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én még januárban vettem pumpás balea kézkrémet. Málnás illatú. Ha jól emlékszem limitált széria, de talán még kapható.

Mivel pumpás, és nagy ezért nem csak kézre használom, hanem testápolóként is. Nekem nagyon bevált, nem zsíros, kicsit vizes állagú, gyorsabban felszívódik. 495 Ft volt.

2013. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Télre a Lady Stella paraffinos kézkrémet szoktam ajánlani, esetleg az olívás kézbalzsamot, 500 ml és 1000 Ft körül van, de nagyon sokáig elég. Próbáld ki nyugodtan.
2013. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!