Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy kis részen rövidebb lett...

Egy kis részen rövidebb lett a hajam. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

A mai napon észrevettem, hogy rövidebb lett a hajam egy részen, mégpedig a nyakamnál a bal oldalon. Egy kisebb tincs hossza feleződött meg. Póthajat is használok, de legutóbb 2 napja viseltem és utána nem volt semmilyen szépséghiba a hajammal. Elképzelhető, hogy csak érzéki csalódás, vagy van rá esetleg más magyarázat, hogyan lett rövidebb, mint pl. hajvasaló, új hajszárító hatása?


Kérem azokat, akiknek volt már hasonló tapasztalata, hogy segítsetek! Előre is köszönöm!


21/L



2013. febr. 24. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet valamelyik elvetemült ismerősöd belegágott, amíg aludtál....

Vagy lehet gogy hajvasalótól, láttam egy videót, amiben egy csaj mutatta, hogy göndöríti a haját, rajta hagyta feltekerve 5 mp-t, és "leesett" a tincs XD

2013. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!