Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a bőrömmel?!...

Mit csináljak a bőrömmel?! Roaccutan használ? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Már elmultam 22 is, de nagyon ronda a bőröm :(( esküszöm mindjárt bőgök:( vörös az egész fejem a pattanásoktol, viszket, fáj.... már annyi mindent kiprobáltam az évek alatt... semmi nem használ!!! roaccutant probalta vk? tényleg több lesz tőle a pattanásom? csináltam hormontesztet, azt igérték 2 hét mig elkészül de már három honapja várok és még semmi :((( segitsetek légyszi :((
2013. márc. 6. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem te vagy az egyedüli... én is végigjártam már mindent.. de senki nem mond normálisat én meg kétségbeesetten mindennel kenegettem ami éppen jött,.... ismerősöktől is kaptam krémeket "ez tuti jó" címszóval, persze semmit nem használt, majd ráhagytam.. belefáradtam..


Az egyik legeslegfontosabb!!! NE STRESSZELJ miatta, tudom nagyon nehéz, de így kell magad elfogadnod, használj sok korrektort meg alapozót és egy fokkal jobb. Este szedj le mindent, valami tonik, én Dermatiliszt használtam (Rossmann/DM) meg arckrém (Eveline pure control) bőven elég..

Kaptam nőgyógyásztól cypromixet, semmit nem hatott,... nekem augusztus óta borzasztó a bőröm, 21 éves vagyok, előtte baba bőröm volt, és egyszer csak berobbant.


Jelenleg egész jól le van tisztulva az arcom, pár pattanás jön ki, viszont tiszta heg az egész, jártam kozmetikushoz de meguntam mert az sem használt, majd itthon ami olyan azt én kinyomom..


Tegnap vettem meg az AA skin under control termékcsaládot egy kozmetikában, igaz kicsit drága, de ez is nagyon jól szabályoz, barátnőmnek is hasonló volt a bőre, és az övé jelenleg babapopsi, hegek nélkül. :)


Tehát ami a lényeg, fogadd el magad így, sokat segít, mert a lelki stressz is ront rajta, és állapodj meg egy krémnél és toniknál, ne kenegesd mindennel kétségbeesetten, mert én is csúnyán szétszárítottam meg bezsírosítottam meg mindent amit el lehet képzelni és már sírtam miatta.. Most viszonylag ki vagyok vele békülve, persze egyáltalán nem tökéletes, sőőőőt! De már el bírom viselni...


A roaccutantról nagyon sok rosszat hallottam, soha nem próbálnám ki, nem kockáztatnám hogy ne lehessen gyerekem véletlen... nagyon veszélyes gyógyszer, és elvileg az abbahagyása után ugyanúgy előjönnek, vagy még rosszabb lesz a helyzet, ne mérgezd magad.

Ja szedj még vitamint!!! Én A-Z depot multit szedek és B-komplexet, a b vitaminok nagyon jók a bőrnek.

Remélem tudtam segíteni, a legfontosabb hogy nyugodj meg.. saját tapasztalatból mondom! Tudom hogy min mész keresztül.. :)

2013. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem dermatilisz, dermafil arcszesz.. bocsi! :)
2013. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg jó lenne tudni mi okozza, szóval a hormon tesztek eredményéért telefonálj vagy menj oda és zaklasd őket sokat, hogy neked sürgős...

Nekem gyulladás okozza a pattanásaim nagy részét... rossz fogak, amiket még nincs pénzem megcsináltatni. Viszont közrejátszik a sok cukros üdítő és egészségtelen kaják, vitaminhiány is. Ezekről meg nem vagyok képes leszokni. Szóval nálam ez a hiba... neked is rá kell jönnöd hogy nálad mi, enélkül hiába kened magad bármivel is. A pattanások oka belül van, kencékkel nem igazán oldható meg a helyzet.


Én is jártam bőrgyógyászhoz, a végén már alapozót ajánlott, mert semmi nem vált be akkor legalább fedjem el olyannal ami esetleg jót is tesz a bőrrel... már akinek. Manhattan Powder Mat alapozót ajánlotta egyébként, tényleg jó, bár nagyon nem az én színem.

2013. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!! Használok korrektort, de annyira utálom hogy lemosom, tükörbe nézek és.... annyira megváltoztatja az ember arcát a pattanás, borzalom.... és egyébként is a természetesség hive vagyojk, de mivel nem tudok mást tenno, korrektorozom. utálom hogy nem tudok semmit az arcomra lkenni, ha ki van száradva, hiába az olajmentes hidratálo krém, ugyanugy bedurran a bőröm.

az A vitamint már ki akartam probálni, mert a tablettás pattanástalanitokban is az van. de olyan készitményt még nem találtam hogy csak A vitamin, csak ilyen vegyes... melyiket vegyem?

2013. márc. 6. 21:29
 5/6 A kérdező kommentje:

vagy ez az A-Z depot multi a vitamin neve? vitaminhiányom az fix hogy van. A B vitamin is használ?

A fogaim nekem jok, soha nem tömték vagy huzták, de képzeljétek, tegnap végre megjött a hormoneredményem!!(ugy tünik hatásos volt a multkori telefon)! még nem tudom mi van benne, mert nem otthon vagyok, de nagybátyám beadja majd

2013. márc. 7. 07:40
 6/6 A kérdező kommentje:
szoval beadja ma melo közbe. Már azt se bánnám ha kiderülne hogy vm bajom van, legalább megvan az ok, szedek rá gyogyszert és elmulik
2013. márc. 7. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!