Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan épül fel a nappali és...

Hogyan épül fel a nappali és az esti arcápolási rutinotok? Milyen termékeket használtok márka szerint?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
babaszappannal megmosom az arcom és bekrémezem(általában ami van itthon. most a lidl-s cien-nel
2013. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Lehet, hogy le fognak pontozni, de úgy néz ki, hogy felkelek, kimosom a csipákat a szememből csapvízzel és este lefekvés előtt fogat mosok


Ha nagyon miteszeresednék, CLean&clear krémet használok(sötétkék színű, dm-es)


ANyukám soha nem is sminkelt és semmit se használt az arcbőrére, 46 éves és mindenki 35 körülinek tippeli

2013. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdjük, hogy kinek milyen a bőre. Nekem T-vonalban zsíros, az arc többi részén normál. Reggel vagy megmosom az arcom Neutrogena Pink Grapefruit krémes arclemosóval, vagy csak tonikot használok (Nivea Visage vagy L'Oreal Triple Active). Reggel ritkábban szoktam krémezni. Általában ezután sminkelek. Az esti rutin attól függ, hogy mennyi smink volt rajtam. Ha szempillaspirált is használtam, akkor először letörlöm a sminket Balea Young sminklemosó kendővel. Ezután áttörlöm az arcom Essence tonikkal, hogy a maradék alapozó meg egyéb maradvány is eltűnjön (nem szeretem ezt a tonikot, azért próbálom erre elhasználni). Fürdés közben 3 arclemosó közül választok: Garnier Pure Fruit Energy gél, L'Oreal Pure Zone radír, Nivea Thermo zselé. Utána hidratálót használok, L'Oreal Triple Active Fresh-t, és szemkörnyékápolót szintén L'Oreal Triple Active. Emellett ha kijön pattanás, akkor Isotrexin gélt kenek rá éjjelre, nappalra meg Garnier golyós pattanástalanítót. Néha tonik helyett reggel arctejet használok, ez is L'Oreal Triple Active Fresh.

A termékeket úgy értsd, hogy nem mindig ezeket használom, csak most pont ezek vannak. Ami állandó és újraveszem, az a hidratáló és az arctej. A többi mindig változik.

23/L

2013. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

reggel:

mosakodás

avon teafáts lemosó tonik

argánolajos hidraálókrém (nem tudom a márkát)

smink (korrektor, spirál, szemceruza, pirosító)


este:

lemosom a sminket

avon teafás lemosó tonik

freeman agyagos-iszapos pakolás

argánolajos hidratálókrém


heti 2x radírozom az arcom, az is avonos.

19l

2013. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Reggel langyos csapvíz, majd hidratálókrém. Este akkor is,ha sminkelek, az épp aktuális tusfürdőmet vízzel hígítva viszem fel az arcomra, majd leöblítem. Utána a fehér törölköző nem lesz alapozós, szóval feleslegesnek tartom a többi kence használatát.Végül megint hidratálás. Makulátlan a bőröm, és a pattanásos korszakom is akkor zárult le 17 évesen, mikor kidobtam a kukába a sok lemosót, tonikot. Már 33 éves vagyok.
2013. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem normál bőröm van, néhol szárazabb területekkel. Reggel csak megmosom sima csapvízzel, aztán kezdek el sminkelni (hidratálóalapozót használok). Este Garnier sminklemosó, Rival De Loop arctonik (mindkettő érzékeny bőrre), aztán Garnier 24órás hidratáló (normál/vegyes bőrre). Hetente egyszer radírozok (méz+cukor), maszkozok (Müller vagy Rossmann saját márkás arcmaszkjai). 2hetente gőzölök. Ennyi :D
2013. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Reggel megmosom az arcom és Avon Solutions krém a narancssárgával bekenem nem tudom mi a neve.


Este: Avon 3in1 artisztító, sminklemosó és tonik egyben először ezzel mosom meg az arcom utána, Garnier 3in1 arclemosó/bőrradír/pakolás, utána Avon Solution gélkrém.

2013. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon szeretem a rutinszerű dolgokat, de az arcápolás az olyan fontos számomra, hogy nincs olyan nap, hogy kihagynám a következő lépéseket:

(31 éves vagyok)


Felkelés utáni arcápolás:


1. Langyos vízzel, megmosom az arcom. Jelenleg nem használok semmilyen szert hozzá.


(A habzó lemosók nekem túlzottan szárítanak, azok is, amikre azt írják, hogy száraz bőrre valók. Ha mégis használok valamit, akkor lemosó tejet használok és vízzel mosom le, mert azt nem találom jónak, hogy csak vattával töröljem le és otthagyjam az arcomon a lemosó maradványait. A Clinique-től próbáltam egy lemosót, ami nem szárított, de nincs általában ilyesmire pénzem.)


2. Miután megtöröltem az arcomat, most DM Natural nappali hidratáló krémet használok. (800 ft csak, állítólag természetesebb hozzávalókból készül. A DM-es termékek közt tapasztalatom szerint sok megbízható dolog van.)

A szemem környékét most Lipocoll szemránckrémmel kenem. (ez egy nagyon olcsó magyar krém, 100ft-os boltos, 450ft kb 100ml, az összetevők szerint van benne pl kollagén is) Eléggé bevált, bár sajnos van benne parabén tartósítószer.


Ezután sminkelek. Jön az alapozó és a púder, stb.


Esti rutin.


Sminklemosás: most DM-es sminklemosó koronggal (600ft kb), azért szeretem a lemosó korongot, meg a kendőt, mert a sima vattakorongról folyton vattaszálak kerülnek a szembe, .


Arclemosó: szintén Lipocoll. Liposzómás arclemosó tej. Nem szárít, nem csípi a szemet, elég jó (kb 300 ft) Sajnos szintén van benne parabén. De most ez van...


Arckrém: DM Natural éjszakai hidratáló krém brokkolikivonattal(800ft).

Lipocoll szemránckrém.

2013. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Reggel:

1. Nivea arctisztító hab normál és vegyes bőrre

2. Nivea frissítő tonik normál és vegyes bőrre

3. Nivea nappali arckrém normál és vegyes bőrre

4. Balea szemkörnyékápoló normál bőrre

5. Smink: Essence korrektor, Catrice alapozó, Catrice púder, Astor szemceruza, Maybelline spirál


Este:

1. Balea kétfázisú szemfestéklemosó

2. Nivea arctisztító hab

3. Nivea frissítő tonik

4. Nivea éjszakai krém normál és vegyes bőrre

5. Balea szemkörnyékápoló


Hetente 1x használok még Balea arcradírt normál és vegyes bőrre és Balea holt-tengeri tasakos arcmaszkot. 3 havonta megyek a kozmetikushoz nagykezelésre.

19/L

2013. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Először lemosom a sminkem Garnier arclemosótejjel, majd megmosom az arcom Yamuna olivás szappannal, majd egy nívea éjszakai krém.

23/l

2013. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!