Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hónalj probléma. (? ) 12. L

Hónalj probléma. (? ) 12. L

Figyelt kérdés
Legelőször nyáron borotváltam le a hónaljam, amit bánok.:/ Mostanra már teljesen erős és fekete és ez zavar. Sosem hagytam/hagyom hosszúra megnőni, a max. 3mm volt szerintem.Anyukám (szerintem) nem tudja, de nem is akarom mert ez ciki..12éves vagyok. Szerintetek mit csináljak? Mert most jön a jó idő és muszáj lesz eltűntetni :/ 12/L
2013. márc. 29. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
gyantáztasd! az meg is ritkítja!
2013. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem 12 évesen nem borotválni hanem max. szőrtelenítő krémmel kellett volna leszedned. én sem vagyok sokkal idősebb nálad ezért nem is igazán okoskodok , de én is krémmel szedem le és így nem nő vissza (olyan) hamar.

13/L

2013. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 semmi válasza:
vagy használj epilátort! ;)
2013. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen teljesen természetes, hogy szőrteleníteni akarod a hónaljad. Szerintem nyugodtan beszéld meg anyukáddal a dolgot, mondd meg neki, hogy szeretnél gyantáztatni. De amúgy a borotvával sincs gond, nyilván így jóval gyakrabban kell, de ennyi. Gyorsabb, olcsóbb, kényelmesebb.
2013. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De honnan szedjek gyantát? Ciki lenne a boltban .. :/
2013. márc. 29. 18:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondod komolyan :D Az lenne ciki, ha ott figyelne, mikor felemeled a kezed. Egyébként a hónaljadról magadnak sosem fogod tudni rendesen leszedni. Kérd meg anyukádat, hogy segítsen vagy (szerintem ez sokkal egyszerűbb) menj el egy kozmetikushoz.
2013. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem erősödik a borotválástól. Mivel most fejlődsz, azért erősödik. ha nem nyúlnál hozzá, akkor is erősödne.

Én nem gyantázom, nem akarom, hogy megnyúljon ott a bőr.

Az érzékeny mellmirigyek is ott vannak a hónaljban, nem akarok semmilyen károsodást.

2013. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
MOST LÁTTAM HOGY NŐTT ODA EGY BÚB, EZ MITŐL VAN?:(
2013. márc. 29. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
A szőr ennyi idősen magától erősödik, a borotválásnak ehhez semmi köze. Nyugodtan borotválhatod, zuhanyzásnál fél perc alatt megvan, legegyszerűbb. A szőrtelenítő krém meg ugyanazt teszi amit a borotva, leszedi a felszíni szőrt, csak az vegyi anyagokkal, szóval károsabb, drágább is, de nem tartósabb.
2013. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te nem tudod legyantázni magadnak, föleg ha erős. Bizd szakemberre és nem lesz gond. A búb gondolom egy szörtüszőgyulladás. majd elmulik. Anyukáddal nyugodtan beszélhetsz erről, természetes hogy zavar ott a szőr, föleg nyáron.
2013. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!