Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen árakért dolgozik egy...

Milyen árakért dolgozik egy fodrász?

Figyelt kérdés

Tájékozódés szempontjából kérdezem, hogy körülbelül mennyibe kerülnek a szolgáltatások? Hajvágás, dauer, alkalmi frizura. Mi számít drágának? Leírnátok, hogy a Ti fodrászotok mit mennyiért csinál és hol?

Köszönöm :)


2008. jún. 12. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem itt Pécsen a fodrászom 2000-ért vágja a női hajat, 3000 a festés (félhosszú hajig), de ebben benne van a szárítás is. Már nem emlékszem pontosan, már régen voltam. Amúgy ez egy kis fodrászat, egy fodrász van összesen bent, és nem a legolcsóbb, de van nála jóval drágább is. Az viszont biztos, hogy nagyon jól dolgozik, jó a híre. Dauert nem csináltattam nála sose, mert rövid hajam van.

Drága pl. a Hajas szalon, nézd meg a neten, hogy mennyiért dolgoznak, na az elég sok.

2008. jún. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én egy Debrecen közelében lévő kisvárosban élek, 1800 Ft a mosás+szárítás, 2000 Ft, ha vágatok is.
2008. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom, most fogja a ballagásra megcsinálni a hajamat, félkontyot 2500-3000 körül. Ahova pedig vágatni, festetni, meg ilyesmizni járok, ő 8000-ért..
2008. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Nekem szalagavatós gyönyörű hajat csinált a fodrászom olyan 2500 forintért, majd amikor hajat vágatni mentem majdnem 5ezret elkért... Ezért csodálkoztam, hogy ez kicsit szerintem sok... Igaz hosszú hajam van, de mégis vidéki fodrászat és az alkalmui frizu olcsó volt... Szeretném kiprbóálni a dauert, de féle, hogy az is egy vagyon lesz...és nemtudom, hogy egyáltalán mennyi idei fogja bírni a hajam... Vagy ez már egy másik kérdés :)?
2008. jún. 13. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken nekem egy ezresért levágták a hajamat, és állatira tetesstt utána :D
2008. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Tatabányán a fodrászom 5000-ret kér egy frissítővágásért(melegolló).

A féligfeltűzött alkalmi frizurám 4800-ért csinálta.

2010. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!