Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres bőrre jó az...

Mitesszeres bőrre jó az alkoholos tonik? Vagy ront a helyzeten?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Rontani nem fog de használni sem használ.Max a megelőzésében segit.
2009. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha problémás a bőröd, keress fel egy bőrgyógyászt, aki felír neked valamit, ami tényleg használ.

Kipróbáltam mindent, csak rosszabb lett a helyzet, sikerült teljesen hazavágnom a bőrömet, míg végül egy jó kozmetikus sikítva zavart dokihoz. Felírt egy krémet, még csak 2X kentem be vele az arcom, de máris látom a javulást.

A drogériákban kapható lötyik csak akkor jók, ha igazából nem is lenne rájuk szükséged.

2009. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok. Azt tudom neked javasolni, hogy tisztítsd a bőrödet arctejjel, utána pedig tonikkal töröld át, minden nap reggel és este. Ez tisztítani fogja a bőrödet, megszűntetni a miteszereket sajnos nem. Nem tudom mennyi idős vagy, de egy arctisztítást is javasolhatnék így látatlanban, de nem teszem. Ha nagyon problémás a bőröd bőrgyógyász, ha pedig a miteszereiddel vannak gondok, akkor kozmetikust javasolnék, aki miután megállapította a bőrtípusodat, tud tanácsot adni, hogy miket használj otthon.
2009. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alkoholos cuccok csak rontanak a bőrön.Olyan tonikot használj arctisztításra ami alkoholmentes.
2009. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alkoholos tonik annyiból jó, hog leszárítja az elhallt hámsejteket. De utánna ritka száraz lesz tőle a bőröd :S
2009. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!