Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Wellaton 12/0? tegnap vettem...

Wellaton 12/0? tegnap vettem két dobozzal, de mielőtt kipróbálom gondoltam megkérdezem, hogy próbálta-e már valaki? :D

Figyelt kérdés

(nekem volt már 2x is olyan hogy beszürkült egy festéktől!:D

pl a garnier color naturals 10-től és a garnier color naturals 112-től.. garnier-t nem is veszek többet ..)


2013. ápr. 27. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszürkült nyilván mikor hamvasat vettél (112), annak olyannak kell lennie.

A 12/0 egy természetes szín, legfeljebb sárgás/vöröses lehet tőle, de ez már a te hajadon múlik csak. Hogy milyen a hajszíned most.

2013. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a 112-t csak akkor vettem,amikor nem volt 110-es,eredetileg azt használtam de az most megszűnt vagy nem tudom de nem találom sehol..

de a 112 ,,jégszőke" néven fut,ez hamvasat jelent már?:D

festett szőke egyébként a hajam,elég világos mostis,talán kicsit kevésbé világos mint ez a wellatonos festék,de elöl vannak tincsek amik már fehéresen szőkék,annyira kiszivta a festék..

és ha most tovább szívja ez a wellaton,akkor konkrétan hófehér lesz vagy mi?:D

2013. ápr. 27. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!