Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót ajánlotok...

Milyen alapozót ajánlotok nekem? Valami mattító, tartós, jól fedő alapozó kellene

Figyelt kérdés

Sajnos elég csúnya a bőröm, hiába járok kozmetikushoz, tág pórusú, piros arcom van, egy-két pattanás utáni hegem is van.

Ezt néztem ki magamnak:

[link]

Vélemény, ötlet? Léccii :)



2013. ápr. 28. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ott van alatta egy csomó vélemény...senki sem fog tudni újat mondani.

"A pórusokat felnagyítja, mattító hatása nagyon jó, de engem szárított ez a hab állagú formula"

"Ez az alapozó brutálisan mattít. Nagyon fénylő, zsíros bőrre ajánlom"

stb...

2013. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hab állagú elég csúnyán néz ki a bőrön, valóban fed, de látszik is, maszk hatású, tehát nem hiszem hogy előbbre lennél vele. A maybelline nem is annyira tartós. Nekem a pórusokat is eltömítette, amitől még több pattanásom is kijött.

Amit ajánlani tudok az a Bourjois Flower Perfection. Vagy valami jobb fajta koreai BB.

2013. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!